اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040860055435

سرمایه گذاری 8 هزار میلیاردی بخش خصوصی در بندرخلیج فارس

کد: 1395040860055435

https://goo.gl/AsgogG

، تهران , (اخبار رسمی): ظرفیت مخازن ذخیره سازی فرآورده های نفتی در بندر نفتی خلیج فارس با سرمایه گذاری بخش خصوصی از 300 هزار تن به یک میلیون و 800 هزار تن افزایش می یابد.

سرمایه گذاری 8 هزار میلیاردی بخش خصوصی در بندرخلیج فارس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد سعید نژاد در بازدید از طرح های عمرانی در دست اجرای بندر خلیج فارس واقع در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، گفت: با سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت های بانکی هم اکنون ساخت مخازن نگهداری، سیستم انتقال لوله، آتش نشانی و اسکله های پهلوگیری در این بندر در حال اجراست.

وی افزود: تاکنون، 27 شرکت بخش خصوصی در بندرخلیج فارس هشت هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده اند. به گفته این مقام مسئول، نفت کوره، بنزین، روغن های پایه و قیر از جمله فرآورده هایی است که از 10 پست اسکله این بندر صادرات و ترانزیت می شود.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه در بندر نفتی علاوه بر تخلیه و بارگیری فرآورده نفتی، سوخت رسانی به کشتی های عبوری در تنگه هرمز افزایش می یابد، گفت: تبدیل شدن بندر نفتی خلیج فارس به هاب انرژی و سوخت در خلیج فارس از سیاست های اصلی سازمان بنادر و دریانوردی است. قرار است از این پس به جای کشتی های 7 هزار تنی، کشتی های 50 هزار تنی در این بندر تردد کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بنادر و دریانوردی

آئین نامه های معاملات مالی در تاریخ 24 خرداد ماه 1349 و آئین نامه استخدامی سازمان بنادر و کشتیرانی در تاریخ 6 مرداد 1349 مورد تصویب شورای عالی سازمان قرارگرفت و این سازمان در سال 1353 مجددا از وزارت دارایی منتزع و به وزارت راه وترابری انتقال یافت. به موجب مصوبه مورخ 10/2/1387 مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان که طی نامه شماره 79/12223 مورخ 29/02/1387 به مجلس شورای اسلامی واصل گردید. نام سازمان بنادر و کشتیرانی به سازمان بنادر و دریانوردی تغییر یافت و کلیه قوانین و مقررات حاکم بر سازمان بنادر و کشتیرانی عیناً در سازمان بنادر و دریانوردی حاکم و جاری گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان