اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040860255429

گرتور؛ سامانه آنلاین راهنمای شهری و گردشگری

سامانه ای برای یافتن آن چه می خواهید

کد: 1395040860255429

http://j.mp/294GsH8

، تهران , (اخبار رسمی): گرتور سامانه راهنمای شهری و گردشگری است که به طور رایگان، به کمک کاربران خود می آید تا بتوانند محل و خدمات مورد نیاز و دلخواه خود را به آسانی یافته و درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنند. صاحبان مشاغل و برگزارکنندگان رویداد می توانند خدمات و فعالیت های خود را در گرتور ثبت کرده و از مکانیزم های هوشمند گرتور جهت معرفی و تبلیغ فعالیت ها و محصولات شان به گستره عظیمی از مخاطبان بهره برند. شبکه اجتماعی گرتور نیز امکان تعامل کاربران با هم را فراهم می کند.

سامانه آنلاین دایرکتوری فرهنگ و گردشگری و کسب و کارها

کاربران گرتور در هر کجا که باشند می توانند اماکن دیدنی و گردشگری، رویدادها و خدمات فرهنگی و هنری و همچنین فروشگاه و کسب و کارهای اطراف خود را به راحتی یافته و از میان آن ها مورد دلخواه خویش را برگزینند

گرتور سامانه راهنمای شهری و گردشگری است که به طور رایگان، به کمک کاربران خود می آید تا بتوانند محل و خدمات مورد نیاز و دلخواه خود را به آسانی یافته و درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنند. کاربران، با استفاده از مکانیزم های جستجوی گرتور، در زمینه مورد جستجوی خود، گزینه هایی را می یابند که با مشاهده اطلاعاتی که درباره هر کدام وجود دارد می توانند گزینه بهتر و نزدیک تر به خواسته خود را انتخاب کنند.

آنچه در گرتور یافت می شوند شامل رویدادهای فرهنگی، هنری، علمی و اجتماعی، اماکن تاریخی، دیدنی و خدماتی، کسب و کارها و فروشگاه ها و بازارها و هر مرکز خدماتی، تفریحی و جهانگردی دیگر است. در واقع کاربرانی که به دنبال یافتن سرگرمی های فرهنگی برای استفاده در زمان فراغت هستند می توانند اجراهای تئاتر، فیلم ها، نمایشگاه های نقاشی و عکاسی، موزه ها و نشست های فرهنگی هنری را در پیرامون خود یافته و با کسب اطلاعات درباره هر کدام از آن ها مورد دلخواه خود را انتخاب کنند. یا اگر به دنبال خدمات خاصی در سفرها یا مناطق محل سکونت شان می گردند مثلا یک هتل، رستوران، کافه، داروخانه، سوپرمارکت یا هر مورد دیگری، می توانند با استفاده از گرتور موارد دلخواه خود را یافته و انتخاب کنند.

کاربران گرتور همچنین می توانند هر کجا که هستند از طریق موبایل های خود، مناطق دیدنی مثل آثار باستانی، بناهای قدیمی و تاریخی، مناظر طبیعی، مقبره مشاهیر، بازارچه های سنتی و .. را یافته و به کمک مسیریابی گرتور، به سمت آن حرکت کنند.

تمام این امکانات به اضافه شبکه اجتماعی گرتور، که محلی برای یافتن دوستان، ارتباط با آن ها و به اشتراک گذاشتن تجربه هایی مثل سفرها، تماشای فیلم، بازدید از مناطق دیدنی، شرکت در یک پرفورمانس یا سمینار و استفاده از خدمات یک شرکت یا محصول یک کمپانی است در گرتور به شکل رایگان ارائه می شود.

بدیهی است که این قابلیت ها مربوط به فاز دوم پروژه راه اندازی گرتور است چرا که پیش از آن می بایست دیتابیس گرتور، از اطلاعات مربوط به موضوعات گفته شده پر شده باشد. بخش اعظم این اطلاعات توسط کاربران ایجاد و همچنین بخش های مربوط به گردشگری به کمک سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و افراد با تجریه ایجاد می شود.

اما یک بخش از خدمات گرتور مربوط به معرفی رویدادها و کسب و کارهاست. صاحبان مشاغل و برگزارکنندگان رویداد می توانند با سفارش و تهیه پلن های مناسب خود صفحه ویژه خود و فعالیت های شان را در گرتور ایجاد کرده و به مدیریت و اداره آن بپردازند.

خبر خوب آن است که تمام بسته ها و پلن های گرتور جهت ایجاد فضای معرفی و تبلیغ برای رویدادها و کسب و کارها، در فاز اول این پروژه با بیش از 50 درصد تخفیف عرضه می شود. گرتور یک استارت آپ و کسب و کاری تازه تاسیس است که نخستین کاربران، حامیان آن نیز به حساب می آیند. این سامانه با هزینه های شخصی و خصوصی راه اندازی شده و برای گسترش و تداوم، از طریق فروش همین پلن های تخفیفی به راه خود ادامه خواهد داد.

گرتور برای صاحبان کسب و کار

لازم به ذکر است تمام رویدادها و فعالیت هایی که عواید مالی ندارند در گرتور می توانند به رایگان صفحه ویژه خود را ایجاد کنند. صاحبان مشاغل نیز می توانند با پرداخت هزینه ای ناچیز از پلن های سه ماهه تا یک ساله برخوردار شوند.

از طریق این پلن ها شما می توانید اطلاعات مربوط به کسب و کارها، فعالیت ها و خدمات خود را به همراه راه های ارتباطی و تماس، موقعیت جغرافیایی بر روی نقشه به همراه امکان مسیریابی، عکس های محل فعالیت و محصولات، ویدیوها و تیزرهای تبلیغی خود و هر نوع اطلاعات موردنظر دیگر را در سامانه وارد کرده، و همه این ها در صفحه ای با شمایلی زیبا و چشم نواز تا مدت زمان انتخابی مثلا یک سال بر روی سامانه باقی خواهد ماند.

از طریق این صفحه مخاطبان و مشتریان می توانند با شما تماس برقرار کرده (از طریق پیغام خصوصی در گرتور، ایمیل یا تلفن) یا با استفاده از بخش نظرات، ارزش گذاری خود را از تجربه شان با شما در میان بگذارند یا صفحه کسب و کار شما را در شبکه های اجتماعی مختلف اشتراک گذاری کنند. مشتریان همچنین می توانند در صورت تمایل شما عکس های شان را درباره فعالیت های شما در صفحه تان قرار دهند. شما می توانید تمام این ها را اداره و مدیریت کنید و همچنین آمار بازدیدها و چگونگی جذب مخاطبان و مشتریان خود را در گرتور مشاهده و رصد کرده و با تحلیل های آماری بتوانید تغییرات مورد نیاز را در کسب و کار خود اعمال کنید.

این تمام ماجرا نیست. صفحه ویژه کسب و کار شما، به طور هوشمند از طریق وب و اپلیکیشن های موبایل، در اختیار مخاطبانی قرار خواهد گرفت که علایق شان به موضوع فعالیت شما نزدیک بوده یا به دنبال آن بوده باشند یا این که موقعیت جغرافیایی شان با محل کسب و کار شما مرتبط باشد. این تبلیغات هدفمند شامل تمام شبکه های اجتماعی گرتوری از قبیل فیسبوک، اینستاگرام و تلگرام و همچنین زیرمجموعه های آینده پروژه گرتور همچون گرتور مگ و گرتور فوتو نیز است.

گرتور برای برگزارکنندگان رویداد

اگر می خواهید یک رویداد رایگان مثل نمایشگاه عکس یا نقاشی، رونمایی کتاب، پرفورمانس رایگان یا یک جلسه و نشست برگزار کنید، می توانید رویداد خود را به طور رایگان در گرتور ثبت کنید. رویداد شما صفحه ویژه خود را در گرتور خواهد داشت و مخاطبان شما را به طور هوشمند به جانب شما دعوت می کند.

شما می توانید اطلاعات، تصاویر و فیلم ها، راه های ارتباط و نقشه رویداد خود را وارد کرده و در یک صفحه زیبا آن ها را به نمایش بگذارید. مخاطبان می توانند از طریق گرتور شما را یافته و با شما ارتباط برقرار کنند. همچنین شما و مخاطبان تان می توانید صفحه رویدادتان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. علاوه بر این صفحه رویداد شما در تمام شبکه های اجتماعی گرتوری از قبیل فیسبوک، اینستاگرام و تلگرام و همچنین زیرمجموعه های آینده پروژه گرتور همچون گرتور مگ و گرتور فوتو نیز به طور هدفمند نمایش داده می شود.

برگزارکنندگان رویدادهای پولی که ورودی یا بلیت فروشی دارند نیز می توانند از طریق خرید پلن های مربوطه رویداد خود را با قابلیت فروش بلیت یا رزرو جا در گرتور به نمایش بگذارند. شما از این طریق می توانید مدیریت خوبی بر رویداد خود داشته و تمرکز خود را بر ارتقای کیفیت گذاشته و حتی بازخوردهای مخاطبان را پیش از اجرا متوجه شوید. این موضوع به درد افراد خلاق و خوش ایده می خورد که می توانند محتوایی در تعامل با مخاطبان به وجود بیاورند که افراد بیشتری تحت تاثیر قرار گرفته و این تاثیر وجه ماندگارتری بیابد.

گرتور برای همه مخاطبان

هدف ما رسیدن به زمانی است که هر ایرانی صاحب یک گرتور باشد. گرتور می تواند به رشد خلاقیت ها و توسعه کسب و کارها و ارتقای فرهنگی کمک کند. به وجود آمدن فضای رقابت میان ارائه دهندگان خدمات و صاحبان کسب و کار با توجه به میزان رشد محتوا و رتبه شان در گرتور، افزایش جمعیت کتابخوان از طریق معرفی فعالیت های مربوط به نشر و کتاب ها، افزایش آگاهی درباره میراث فرهنگی از طریق جذب فرهیختگان و پژوهشگران به نگارش مقاله در گرتور مگ از جمله این راهکارهاست.

هر ایرانی برای یافتن محل و خدمات مورد نیاز خود، می تواند از گرتور استفاده کند. گرتور در آینده با عرضه به زبان های دیگر، مورد استفاده گردشگران و جهانگردان خارجی نیز قرار خواهد گرفت. همچنین این امکان در گرتور برای فعالیت هایی که در خارج کشور توسط ایرانی ها یا به زبان فارسی انجام می گیرد وجود دارد که فعالیت های شان را در گرتور معرفی کنند. آن ها در حال حاضر می توانند به طور رایگان این کار را انجام دهند.

گرتور هم از طریق لپتاب ها و کامپیوترهای خانگی و مرورگرها به واسطه نسخه تحت وب و هم از طریق پلتفرم های گوشی های هوشمند و تبلت ها در دسترس است. کاربران می توانند این برنامه را همیشه همراه خود داشته باشند و از تمام امکانات آن استفاده کنند.

با گرتور از دیگران متمایز شوید

شما هم می توانید همین امروز و با استفاده از بسته های تخفیفی و بن های تخفیف (درصدی) که از طریق همکاران مان دریافت می کنید با کمترین هزینه و در زمان بسیار کوتاهی صفحه ای در گرتور برای معرفی، تبلیغ و ارائه خدمات و کسب و کار خود راه اندازی کنید. نخستین کاربران ما در لیست حامیان گرتور قرار خواهند گرفت و تمام قابلیت ها و امکانات اضافه ای که به امکانات اولیه سامانه الحاق می گردد شامل حال پلن های ایشان شده و شما می توانید با استفاده از این امکان ویژه، صفحات و فعالیت های خود را گسترش دهید.

نسخه پیش نمایش از تیرماه 1395 آغاز به کار کرده و شامل پلن های ویژه تخفیفی برای نخستین کاربران است. شما می توانید با عضویت رایگان در گرتور و ایجاد صفحات ویژه، علاوه بر برخورداری از این تخفیف ها و امتیازات ویژه، خود را نسبت به همکاران دیگر حتی آن هایی که پس از شما به گرتور می پیوندند متمایز کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گرتور

سامانه آنلاین راهنمای شهری در حوزه فرهنگ و گردشگری و کسب و کار

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی