اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041060914750

تا ساعت 24 روزجمعه

محدودیت های تردد درجاده ها اعلام شد

کد: 1395041060914750

http://j.mp/299VJGo

، تهران , (اخبار رسمی): آمد و شد از جاده های برون شهری دیروز (چهارشنبه) بر پایه تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های راهداری سراسر کشور، 2.3 درصد کاهش یافت.

محدودیت های تردد درجاده ها اعلام شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1714 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری سهم وسایل نقلیه سنگین از کل ترددها 17 درصد بود.
اوج تردد در ساعت 19 تا 20 و کمترین رفت و آمد در ساعت 4 تا 5 صبح صورت گرفت که می‌توان با آگاهی از این امر، زمان مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کرد.
بیشترین تردد در 24 ساعت گذشته از آزادراه کرج – تهران محدوده استان البرز صورت گرفت و در رتبه های بعدی، آزادراه تهران- کرج در محدوده استان تهران و آزادراه کرج- قزوین در استان البرز قرار دارند.
ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی
محدودیت پیشین برای رفت و آمد در محورهای رودان- بندرعباس (مسیررفت)، سی سخت- بیده و آزادراه رشت- قزوین (باند رفت، محدوده توتکابن به رودبار نرسیده به تونل نصفی) همچنان ادامه دارد.
کمربندی دهلران-اندیمشک در استان ایلام و محور اولنگ- شاهرود در استان های گلستان و سمنان نیز بسته است.
محدودیت رفت و آمد وسایل نقلیه
همچنین تردد موتورسیکلت تا ساعت 24 جمعه یازدهم تیرماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع است.
تردد انواع وسایل نقلیه سواری از ساعت 16 تا نیمه شب جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
با اعلام پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 تا نیمه شب جمعه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.
تا یازدهم خردادماه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و برعکس و تردد تریلرها از محور هراز ممنوع است.
همچنین تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع خواهد بود.
در محور فیروزکوه نیز تردد انواع تریلرها به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 جمعه این هفته از تهران به قائم شهر و برعکس، ممنوع اعلام شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت راه و شهرسازی

در تاریخ 31 خرداد 1390 وزارت راه و شهرسازی با رای مجلس شورای اسلامی وسپس تایید شورای نگهبان از ادغام دو وزارتخانه راه وترابری و مسکن و شهرسازی تشکیل و مقرر گردید همه امکانات، تعهدات، اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول دو وزارتخانه یاد شده به وزارت راه وشهرسازی منتقل گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان