اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041261365515

برای چهارمین دوره :

برندگان طرح "نقدبرتر" بانک‌ پاسارگاد مشخص شدند

کد: 1395041261365515

https://goo.gl/sL1cNE

، تهران , (اخبار رسمی): برندگان چهارمین دوره طرح "طرح نقد کنید هدیه بگیرید" که به ابتکار بانک‌ پاسارگاد انجام شده است، اعلام شد.

برندگان طرح "نقدبرتر" بانک‌ پاسارگاد مشخص شدند

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد با اعلام این خبر گفت: پس از اعلام فراخوان چهارمین دوره طرح نقد برتر در آذرماه سال 1394 ، بیش از 10 هزار نقد، نظر و پیشنهاد به دبیرخانه رسید.

وی ادامه داد: هیأت داوران ضمن بررسی دقیق تک‌تک نقدها و نظرها، در مجموع 180 نقد برتر و سازنده را در 4 سطح نقدهای طلایی ( 10 نفر ) ، نقره‌ای (20 نفر) ، برنزی ( 50 نفر)  و منتخب ( 100 نفر) انتخاب کردند. وی در خصوص جوایز این طرح تصریح کرد: به هر یک از برگزیدگان 4 سطح فوق، به ترتیب 10 میلیون ریال، 7 میلیون و 500 هزار ریال، 5 میلیون ریال، و یک میلیون رال  تعلق خواهد گرفت.

رفیعی افزود: این طرح به ابتکار بانک‌پاسارگاد و به دنبال استقبال بسیار خوب هم‌میهنان گرامی از طرح‌های نقد برتر بانک‌پاسارگاد در سال‌های گذشته و طی فراخوانی به مناسبت پایان دهمین سال فعالیت، برای چهارمین سال متوالی، برگزار شد که با استقبالی کم‌نظیر، مواجه شد.   

بر اساس این گزارش  طرح نقد برتر به منظور اعتقاد مدیران این بانک به لزوم گسترش فرهنگ انتقاد و نقدپذیری است. از این‌رو از کلیه پیشنهادها، نقدها و نظرهای هم‌وطنان خود استقبال کرده، تک‌تک آن‌ها را به‌طور دقیق مطالعه و بررسی می‌کنند و ضمن سرلوحه قرار دادن آن، نسبت به اجرایی شدن کلیه پیشنهادها و نقدها در واحدهای مختلف بانک اقدام خواهند کرد.

قابل ذکر است که جوایز برگزیدگان این طرح، به زودی به حساب این عزیزان واریز خواهد شد. اسامی برگزیدگان در سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی www. Bpi . ir درج شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد بموجب مجوز 2849/ه مورخ 1384/6/22 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با سرمایه 3500 میلیارد ریال که تماماً پرداخت شده‌است فعالیت خود را آغاز نمود که از این رقم 2000 میلیارد ریال به وسیله موسسان پرداخت شده و 1500 میلیارد ریال باپذیره نویسی همگانی به وسیله 34000 نفر خریداری شده است. در حال حاضر سرمایه بانک پاسارگاد 50.400 میلیارد ریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه