اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041462104750

معرفی اعضای جدید هیات مدیره شرکت راه آهن

کد: 1395041462104750

http://j.mp/29auOqx

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر عامل شرکت راه آهن در جلسه معرفی «حسین عاشوری»، «مهرداد تقی زاده» و «حسین محمدزاده» به عنوان اعضای جدید هیات مدیره راه آهن گفت: خوشبختانه طی این 2 سال و نیم توانستیم با بهره گیری از تجربه کشورهای پیشرفته در راه آهن، به درآمدها و منابع جدید مالی دست یابیم.

معرفی اعضای جدید هیات مدیره شرکت راه آهن

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران؛ «محسن پورسید آقایی» در جلسه معرفی اعضای جدید هیات مدیره راه آهن با اشاره به ایجاد تحول و رشد بسیار مطلوب راه آهن از سال 92 تاکنون گفت: خوشبختانه از سال 92 با روی کار آمدن مدیران با سابقه تخصصی بالا و حرفه ای در بخش های زیر بنایی کشور همچون راه آهن، شاهد رشد و پیشرفت قابل توجه در این حوزه هستیم.

وی افزود: با توجه به وجود پروژه های ملی و مهم در بخش زیر بنایی و همچنین سیاست گذاری، برنامه ریزی و اقدامات اجرایی مهمی که در جهت رشد سرمایه گذاری، ترانزیت، مسافر و بار، توسعه خطوط و غیره در راه آهن کشور صورت گرفت موجب شد تا بخش های مختلف اعم از مسافری، بازرگانی، سرمایه گذاری و ترانزیت حمل و نقل ریلی به رشد مورد نظر برسد اما هنوز تا رسیدن به ایده آل ها فاصله داریم.

او ادامه داد: رفع نیازهای راه آهن برای تامین واگن، افزایش جابجایی بار و مسافر و مذاکرات پی در پی راه آهن با کشورهای خارجی، انعقاد قراردادهای متعدد در جهت همکاری و مشارکت کشورهای منطقه و برخی کشورهای اروپایی برای توسعه خطوط و تعاملات ریلی و ...،دستاوردی از وجود هیات مدیره متخصص و کارآمد راه آهن بوده است.

مدیر عامل شرکت راه آهن در ادامه یادآور شد: همزمان با تحولات قابل توجه در راه آهن بخش خصوصی با رغبت بسیار وارد عرصه سرمایه گذاری در حوزه ریلی شد و این موارد نشان از تیم مجرب و متخصص هیات مدیره و مدیران با سابقه راه آهن بوده است.

پورسید آقایی گفت: از سال 92 تاکنون در بخش ترانزیت به عملکرد خوبی دست یافتیم بطوریکه شاهد درآمدزایی بالایی در این بخش بودیم.

گفتنی است؛ در این جلسه حسین عاشوری، مهرداد تقی زاده و حسین محمدزاده به عنوان اعضای جدید هیات مدیره راه آهن معرفی شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت راه و شهرسازی

در تاریخ 31 خرداد 1390 وزارت راه و شهرسازی با رای مجلس شورای اسلامی وسپس تایید شورای نگهبان از ادغام دو وزارتخانه راه وترابری و مسکن و شهرسازی تشکیل و مقرر گردید همه امکانات، تعهدات، اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول دو وزارتخانه یاد شده به وزارت راه وشهرسازی منتقل گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان