اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041462164750

در آستانه آغاز سفرهای تابستانی مطرح شد

خستگی و خواب آلودگی بیشترین عامل تصادفات

کد: 1395041462164750

http://j.mp/29kdH9i

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در آستانه شروع سفرهای تابستانی (15 تیر الی 3 مهر ماه) و همچنین آغاز سفرهای عید فطر، کاربران جاده‌ای پایتخت را به رعایت بیشتر قوانین رانندگی فراخواند.

خستگی و خواب آلودگی بیشترین عامل تصادفات

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، محمدنادر محمدزاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام این خبر گفت: کاربران جاده‌ای استان تهران با توجه به گرمای شدید هوا و شرایط روزه‌داری به خصوص در مسیرهای آزادراهی مثل آزادراه‌های تهران- قم و تهران- ساوه که گزارشات تصادفات خواب آلودگی در آنها بالا بوده است، با دقت و تمرکز بیشتری رانندگی کنند.

 وی در ادامه گفت: با وجود گذشت چهارماه از سال جدید هنوز یک ریال بودجه به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران تزریق نشده است، امّا راهداری و حفظ جان هموطنان خط قرمز ما تلقی می‌شود و راهداران استان تهران طی تعامل با پاسگاه‌های پلیس راه شرق و غرب استان تهران تمام تلاش خود را برای ایمنی سفر هموطنان به کار خواهند بست.

ذکریا صفرزاده مدیر راهداری استان تهران نیز از اجرای دور جدید خط کشی‌ها، اجرای روشنایی در محور هراز و فیروزکوه و لکه‌گیری و روکش آسفالت خبر داد و گفت: پس از آنالیز تصادفات استان تهران، راهکارها و تمهیداتی برای کاهش تصادفات تابستانی در نظر گرفته شده که به تدریج عملیاتی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت راه و شهرسازی

در تاریخ 31 خرداد 1390 وزارت راه و شهرسازی با رای مجلس شورای اسلامی وسپس تایید شورای نگهبان از ادغام دو وزارتخانه راه وترابری و مسکن و شهرسازی تشکیل و مقرر گردید همه امکانات، تعهدات، اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول دو وزارتخانه یاد شده به وزارت راه وشهرسازی منتقل گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان