اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041963334750

کارمزد به 2.3 درصد رسید

کاهش نرخ کارمزد تضمین فروش اقساطی مسکن به نصف

کد: 1395041963334750

https://goo.gl/zayUpk

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد: بر اساس مصوبه بانک مرکزی نرخ کارمزد تضمین فروش اقساطی مسکن را که 5 درصد بود به 2.3 درصد کاهش دادیم.

کاهش نرخ کارمزد تضمین فروش اقساطی مسکن به نصف

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی محمد هاشم بت شکن گفت: دستورالعمل و بخشنامه فعالیت تضمین معاملات مسکن قسطی ابلاغ شده است و انبوه سازان می توانند با مراجعه به شعب مراکز استان ها از امکانات بانک مسکن استفاده کنند.

وی افزود: یکی از کارهایی که بانک مسکن به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی انجام داده تسهیل در کاهش رکود در بازار مسکن است و در این چارچوب طرح تضمینی معاملات اقساطی مسکن را راه اندازی و جلساتی را با انبوه سازان برگزار کردیم.

بت شکن به تسنیم گفته است: بر اساس مصوبه بانک مرکزی نرخ کارمزد تضمین فروش اقساطی را که 5 درصد بود به 2.3 درصد کاهش دادیم و نرخ کارمزد منطقی شد.

بت شکن تاکید کرد : انبوه سازان می توانند به تمامی شعب در مراکز استان ها مراجعه کنند، دستورالعمل و بخشنامه فعالیت تضمین معاملات ابلاغ شده است.

وی افزود: تضمین معاملات اقساطی جذابیت خاصی را برای انبوه‌سازان دارد تا خیال انبوه انها از نظر بازپرداخت اقساط راحت باشد زیرا در صورت پرداخت نشدن اقساط ، بانک مسکن پرداخت می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت راه و شهرسازی

در تاریخ 31 خرداد 1390 وزارت راه و شهرسازی با رای مجلس شورای اسلامی وسپس تایید شورای نگهبان از ادغام دو وزارتخانه راه وترابری و مسکن و شهرسازی تشکیل و مقرر گردید همه امکانات، تعهدات، اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول دو وزارتخانه یاد شده به وزارت راه وشهرسازی منتقل گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه