اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042365355590

کابل برگردان در 3 مرکز مخابراتی

کد: 1395042365355590

http://goo.gl/Yrk4l2

، تهران , (اخبار رسمی): عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهرستان قدس، رباط کریم و بعثت استان تهران از تاریخ 26 تیر ماه آغاز می شود.

توسعه شبکه کابل در 3 مرکز مخابراتی

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکین در مرکز مخابرات شهرستان قدس با پیش شماره های 4681 الی 4689 در محدوده شهرستان قدس، بلوار شهید قاسم اصغری، میدان مادر، خیابان های امام علی(ع)، افراسیابی، توسعه، میعاد، نفت و در مرکز مخابرات رباط کریم با پیش شماره های 5641 الی 5643 در محدوده      رباط کریم، اصغر آباد به مدت 3 روز با اختلال همراه است.

بر اساس همین گزارش با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی و دیتای مشترکین در مرکز مخابرات بعثت از ساعت 24 به مدت 6 ساعت دچار اختلال می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مخابرات استان تهران

شرکت مخابرات استان تهران (سهامی خاص) ، یکی از شرکت های زیرمجموعه ی شرکت مخابرات ایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که در قلمرو استان های تهران و البرز با طراحی ، ایجاد، بهره برداری ، توسعه و نگهداری شبکه های تلفن ثابت، انتقال داده ، سرویس های ارزش افزوده و خدمات مرتبط برای رفاه جامعه و پاسخ به نیازهای ICT مشتریان حقیقی و حقوقی ، با تکیه بر فناوری و دانش روز، زیرساخت های گسترده و مطمئن شبکه ، کارکنان متخصص و متعهد با رعایت استانداردها در چارچوب اساسنامه فعالیت می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]