اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042465635585

دررقابت های قهرمانی والیبال جوانان آسیا - چین تایپه صورت گرفت

کسب بالاترین امتیاز توسط آقچه لی و اسفندیار

کد: 1395042465635585

http://goo.gl/G8bgR2

، تهران , (اخبار رسمی): رسول آقچه لی و امیرحسین اسفندیار هرکدام 13 امتیاز برای ایران کسب کردند و نقش پررنگی در پیروزی سروقامتان جوان ایران داشتند.

کسب بالاترین امتیلز توسط آقچه لی و اسفندیار

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا در سالن کاوشنگ آرنا با پیراهن های سفید به مصاف قرمزپوشان کره جنوبی رفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 19 ، 25 بر 16  و 25 بر 20  حریف قدرتمند خود را مغلوب کند.
در پایان این مسابقه رسول آقچه لی و امیرحسین اسفندیار هرکدام 13 امتیاز برای ایران کسب کردند و نقش پررنگی در پیروزی سروقامتان جوان ایران داشتند.

اما در طرف مقابل هم کیم، بازیکن شماره یک کره جنوبی توانست 15 امتیاز برای تیم ملی کشورش کسب کند، اما نتوانست مانع شکست تیمش شود.
شاگردان عطایی از چهار مسابقه قبلی خود چهار پیروزی برابر ترکمنستان، قطر، هنگ کنگ و سریلانکا در کارنامه داشتند. جوانان ایران در ششمین مسابقه خود فردا باید به مصاف تیم چهارم گروه مقابل بروند. هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال آسیا از شنبه 19 تا یکشنبه 27 تیرماه سال 95 به میزبان چین تایپه برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش