اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042867245046

آکادمی دیجیتال بهار برای علاقمندان بازاریابی دیجیتال برگزار می کند

آغاز ثبت نام سری جدید دوره mini-MBA

کد: 1395042867245046

https://goo.gl/kBBezK

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت نام سری جدید دوره mini-MBA گرایش بازاریابی دیجیتال در آکادمی دیجیتال بهار آغاز شد. این دوره در روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 14 الی 20 به مدت 3 ماه برگزار می شود.

آغاز ثبت نام سری جدید دوره mini-MBA

به گزارش روابط عمومی آکادمی دیجیتال بهار، پس از برگزاری موفقیت آمیز سری اول دوره mini-MBA گرایش بازاریابی دیجیتال در آکادمی دیجیتال بهار و ثبت نام 100 نفر از علاقمندان به این حوزه در دوره  کدهای 1 تا 4، سری دوم دوره با بهبود کلی در سرفصل ها و مطالب در کدهای 5 و 6 در مرداد و شهریور برگزار خواهد شد.

یکی از مهمترین حوزه‌های مورد بحث در عصر دیجیتال، بازاریابی است که متخصصان این حوزه می‌بایست با دانش نوین بازاریابی دیجیتال آشنا شوند به طوری که مدیران عامل برترین شرکت‌های جهان، توانمندسازی سازمان در حوزه بازاریابی دیجیتال را به عنوان اولویت اول خود برای سرمایه‌گذاری دیجیتال در پنج سال آتی توصیف کرده‌اند. به همین منظور دوره‌های آموزشی بازاریابی دیجیتال توسط این آکادمی و با حضور مدیران و متخصصان برتر بازاریابی دیجیتال ایران برگزار می شود.  

دوره تخصصی mini MBA گرایش بازاریابی دیجیتال آکادمی دیجیتال بهار با مشارکت آژانس بازاریابی دیجیتال ANETWORK و جمعی از برترین مجموعه ها و متخصصان دیجیتال ایران، طراحی شده است. مجموعه “اخبار رسمی” (نخستین پلتفرم روابط عمومی آنلاین و توزیع خبر در ایران) نیز حامی رسانه‌ای آکادمی دیجیتال بهار در ترویج و اطلاع رسانی این دوره در فضای آنلاین است.

مخاطبان این دوره، صاحبان استارتاپ‌های اینترنتی، مدیران و متخصصان بازاریابی، مدیران آژانس های تبلیغاتی، مشاوران حوزه بازاریابی، فارغ‌التحصیلان دوره‌های مدیریتی و علاقمندان به مباحث دیجیتال هستند.

از ویژگی‌های این دوره‌‌ می‌توان به امکان شبکه‌ سازی دانشجویان با مدرسان دوره، کارآموزی در برترین شرکت‌های دیجیتال کشور برای رویارویی واقعی و کاربردی با مفاهیم بازاریابی دیجیتال، عضویت دانشجویان در گروه تخصصی دوره جهت کسب اطلاع از فرصت‌های شغلی در حوزه دیجیتال و دریافت آخرین فایل‌های آموزشی در حوزه دیجیتال اشاره کرد.

برنامه آموزشی دوره در سه فاز و 75 ساعت طراحی شده‌ است که در مجموع، شامل 22 جلسه درسی سه ساعته و یک کارگاه اجرایی تمام روز می شود. در فاز اول، دانشجویان با مفاهیم کلان بازاریابی در عصر دیجیتال و اکوسیستم پیچیده این حوزه آشنا می‌شوند. در فاز دوم، مباحث منتخب بازاریابی دیجیتال توسط برترین مدرسان این حوزه در کشور تدریس می‌شود و در فاز سوم، دانشجویان در قالب کار تیمی به یادگیری برنامه ریزی کمپین بازاریابی دیجیتال می‌پردازند تا دانش و مهارت لازم برای تبدیل شدن به یک مدیر یا متخصص بازاریابی دیجیتال را کسب کنند. در انتهای دوره نیز برترین ابزارهای کمکی بازاریابی دیجیتال در اختیار دانشجویان قرار داده می شود.

اساتید برجسته دوره آقایان ساسان بهزادی (مدیرعامل Parspake) ، سام کوردیر (مدیرعامل PGt Ads) ، فربد صادقیان (مدیرعامل DMC)، شایان شلیله (مدیرعامل ANETWORK) ، مجید کثیری (مدیرعامل اخبار رسمی) و مسیح مقدم (مدیرعامل وب رخ) هستند.

علاقمندان می توانند با مراجعه به وب سایت آکادمی دیجیتال بهار به نشانی www.bahardigital.ir در سری جدید دوره کدهای 5 و 6 که در مرداد و شهریور برگزار خواهند شد، ثبت نام کنند یا با شماره تلفن 88730184 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی دیجیتال بهار

موسسه آموزش عالی آزاد بهار به عنوان مبتکر دوره‌های حرفه‌ای MBA و DBA در ایران با سابقه برگزاری بیش از 75 دوره MBA و 25 دوره DBA، در زمستان سال 1394 برای اولین بار در کشور از طریق تأسیس آکادمی دوره‌های دیجیتال (Bahar Digital Academy)، فعالیت خود را در بخش آموزش مدیریتی حوزه دیجیتال به کمک برترین مدیران، متخصصان و مشاوران این حوزه آغاز کرده ‌است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]