اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395043168765585

محمودی:

نباید از تیم ملی در المپیک توقع زیادی داشت

کد: 1395043168765585

https://goo.gl/WIzCCi

، تهران , (اخبار رسمی): بازیکن سابق تیم ملی والیبال گفت: ملی پوشان کشورمان برای نخستین بار در المپیک حضور خواهند یافت و نمی توان از آنان توقع زیادی در این بازی ها داشت.

نباید از تیم ملی در المپیک توقع زیادی داشت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهنام محمودی افزود: والیبال ایران بعد از سال ها تلاش سهمیه بازی های المپیک را به دست آورده است و برای نخستین بار در این آوردگاه بین المللی مهم شرکت می کند.
وی با بیان اینکه بهترین و آماده ترین تیم ها در بازی های المپیک حضور می یابند، گفت: مسابقات رشته های مختلف المپیک از جمله والیبال در سطح بسیار بالایی برگزار می شود و نمی توان از تیم ایران در نخستین حضور توقع زیادی داشت، زیرا تمام تیم های شرکت کننده در مسابقات والیبال تجربه حضور بیشتری نسبت به ایران دارند.
بازیکن سابق تیم ملی والیبال تصریح کرد: تیم ملی والیبال ایران در رقابت های مختلف سابقه شکست تیم هایی همچون برزیل و آمریکا را دارد، اما نباید توقع داشت که در المپیک نیز موفق به شکست آنان شویم. توانایی تیم ها در المپیک به مراتب بهتر از دیگر تورنمنت های جهانی است.
وی تاکید کرد: اگر تیم ملی والیبال ایران موفق به صعود از گروه خود در دور مقدماتی شود، عملکرد قابل قبولی است و اگر در مراحل حذفی حریفان را شکست دهد، شگفتی ساز شده است.
محمودی درباره عملکرد والیبال ایران در لیگ جهانی نیز گفت: واقعیت این است که تیم ایران بعد از مسابقات انتخابی المپیک شرایط خوبی از نظر فیزیکی نداشت و بدن بازیکنان به دلیل فشار این مسابقات دچار افت شد. سفرهای طولانی و شرایط متنوع آب و هوایی نیز این مشکلات را مضاعف کرد و طبیعی بود که تیم ایران عملکرد خوبی نداشته باشد.
کارشناس والیبال کشورمان تاکید کرد: اکنون زمان حمایت از تیم ملی والیبال برای حضور شایسته در بازی های المپیک است. عملکرد تیم ایران در لیگ جهانی تمام شده است و همین که با کسب رتبه هشتم در سطح یک این رقابت ها ماندیم، عملکرد خوبی است و باید برای المپیک که میدانی بسیار بزرگ است، ملی پوشان را از نظر روحی و روانی آماده کنیم.
تیم ملی والیبال ایران چهارم مردادماه برای حضور در سی و یکمین دوره بازی های المپیک راهی ریودوژانیور برزیل می شود و ابتدا در کمپ تیم های ملی والیبال برزیل اردو می زند و در دو دیدار تدارکاتی به مصاف این تیم می رود سپس راهی دهکده اسکان ورزشکاران بازی های المپیک می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش