اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050571155585

تیم ملی ب 20 مردادماه راهی قطر می شود

کد: 1395050571155585

http://goo.gl/ZRhocs

، تهران , (اخبار رسمی): تیم ملی ب والیبال مردان ایران 20 مردادماه برای برگزاری اردوی برون مرزی راهی قطر می شود.

تیم ملی ب 20 مردادماه راهی قطر می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی ب والیبال ایران خود را برای حضور در پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا آماده می کند.
این تیم تمرینات آماده سازی خود را از اسفندماه سال گذشته زیر نظر کادر فنی تیم ملی و پس از پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر آغاز کرد و ادامه دارد. تمرینات این هفته تیم ملی ب عصر روز گذشته (دوشنبه) به پایان رسید و مرحله بعدی تمرینات از روز یکشنبه دهم مردادماه آغاز خواهد شد.
هدف نخست تمرینات این تیم پشتیوانه سازی بازیکن برای تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک، لیگ جهانی و بازی های المپیک بود و با مشخص شدن 12 بازیکن المپیکی ایران، حضور شایسته در جام کنفدراسیون والیبال آسیا به عنوان هدف بعدی تیم ملی ب در اولویت کاری قرار گرفت.
به همین منظور تیم ملی ب والیبال مردان ایران 20 مردادماه راهی اردوی برون مرزی قطر می شود و به مدت 10 روز تمرینات خود را زیر نظر ناصر شهنازی سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی در این کشور پیگیری خواهد کرد.
ملی پوشان کشورمان در مدت حضور در قطر هفت دیدار تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی قطر و تیم باشگاهی این کشور که در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا شرکت می کند، خواهد داشت.
تیم ملی ب سپس به تهران باز خواهد گشت و تمرینات خود را در تهران پیگیری و چند دیدار دوستانه با تیم والیبال نیروهای مسلح ایران نیز خواهد داشت تا 15 شهریورماه که تیم ملی والیبال قطر به تهران می آید و اردوی مشترک با ملی پوشان کشورمان خواهد داشت.
در صورت فراهم شدن مقدمات کار، تیم ملی ب والیبال ایران پنج روز قبل از شروع جام کنفدراسیون والیبال آسیا راهی تایلند می شود تا بازیکنان از نظر شرایط آب و هوایی با کشور میزبان این رقابت ها هماهنگ شوند.
پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از یکم تا هفتم مهرماه (22 تا 28 سپتامبر) به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند برگزار می شود.
هشت تیم برتر آسیا در این رقابت ها شرکت می کنند که مسابقات دور مقدماتی در دو گروه پیگیری خواهد شد. تیم های تایلند (میزبان)، چین، قطر و کره جنوبی در گروه نخست با یکدیگر مسابقه می دهند و تیم های ژاپن، ایران، استرالیا و چین تایپه نیز در گروه دوم به مصاف هم خواهند رفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش