اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050671615699

پرداخت حق الزحمه انتخاباتی فرهنگیان بزودی

کد: 1395050671615699

https://goo.gl/z5H0yO

، تهران , (اخبار رسمی): فرمانداری اعلام کرد که حق‌الزحمه فرهنگیان برای انتخابات مجلس به زودی پرداخت می شود.

پرداخت حق الزحمه انتخاباتی فرهنگیان بزودی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، در پی اعتراض فرهنگیان نسبت به پرداخت نشدن حق‌الزحمه شان در انتخابات اسفند 94 و اردیبهشت 95پیگیری ها  برای پرداخت  این  بدهی  انجام شد.

7 اسفند ماه سال قبل در دهمین دوره انتخابات مجلس ، مدارس بسیاری در سرتاسر کشور محل برگزاری انتخابات بود اما هنوز آنها حق‌الزحمه ای از این بابت دریافت نکردند. آنها در اعتراض خود اعلام کرده اند که این مبالغ چندان زیاد نیست اما هنوز فرمانداری مبلغی به آنها پرداخت نکرده است.
سرانجام در اعتراض به این شکایت ها فرمانداری اعلام کرد که تا چند روز آینده این حق الزحمه ها پرداخت می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش