اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050972785750

تحولی تازه در بازار موبایل با محصول جدید شارپ

اولین گوشی رباتیک جهان به بازار می آید

کد: 1395050972785750

https://goo.gl/RMwo3S

، (اخبار رسمی): اولین گوشی موبایل رباتیک تا انتهای سال جاری وارد بازار مصرف می شود.این گوشی تولید شرکت شارپ است و قابلیت اتصال به اینترنت های پرسرعت LTE را دارد.

اولین گوشی رباتیک شارپ به بازار می آید

گوشی های رباتیک شارپ که اولین گوشی های رباتیک دنیا هستند تا انتهای سال جاری وارد بازار مصرف می شود.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از وب سایت شرکت شارپ، این برند با مشارکت مرکز مطالعات رباتیک دانشگاه توکیو گوشی های کوچک، قابل حمل و رباتی شکل را تولید کرد که به زودی به بازار مصرف عرضه می شود.    

این گوشی ها که RoBoHoN نام دارد، اولین گوشی های رباتی تولید شده در دنیاست که شبیه إنسان طراحی شده و می تواند روی دو پا رَاه برود و به این دلیل که ابعاد کوچکی دارد (طول آن تقریبا 19.5 سانتیمتر است ) می تواند به راحتی حمل شود.

این موبایل های رباتیک تمام خدمات گوشی های موبایل از قبیل دسترسی به إیمیل ،تلفن ، امکان عکس برداری و فیلم برداری را دارد و استفاده کنندگان از این گوشی ها می توانند با دانلود کردن اپلیکیشن های جدید کاربری های تازه ای را برای موبایل های رباتیک خود إیجاد کنند.

شارپ این سرمایه گذاری را به عنوان گامی مهم و جدید در توسعه حوزه کاری خود می داند و از تولید گوشی های رباتیک به عنوان بزرگترین تحول قرن اخیر در صنعت تولید گوشی موبایل نام می برد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شارپ

شارپ، شرکت صنایع الکترونیکی ژاپنی مستقر در اوساکا است، که طراح و تولیدکننده طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی است. این شرکت در سال 1912 توسط تاکوجی هایاکاوا تاسیس شده‌است. موسس این شرکت، نام شارپ که تیز معنا می‌دهد را برای اشاره به اولین کالای تولیدی خود؛ مداد نوکی انتخاب نمود! امروزه شرکت شارپ پس از سامسونگ، ال‌جی، سونی و پاناسونیک، به‌عنوان پنجمین تولیدکننده تلویزیون در جهان، شناخته می‌شود. این شرکت بزرگترین تولیدکننده تجهیزات اداری در جهان به‌شمار می‌آید، سهام شرکت شارپ در بازارهای بورس توکیو و بورس اوساکا معامله می‌شود. شرکت شارپ یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی است. این شرکت در سال 1912 تاسیس شده و در سال 2012 صدمین سالگرد خود را، جشن گرفت. فلسفه و باور موسسین این کمپانی آن است، که دیگران از این شرکت تقلید کنند. شرکت شارپ 45 درصد سهم بازار صنایع الکترونیک ژاپن را، در اختیار دارد و همچنین رهبر بازار در تعدد و نوع گوشی‌های موبایل در ژاپن می‌باشد. کسب‌وکار این شرکت، یادآور روش و منش تجارت‌خانه‌های باستانی ژاپن بوده و تا حد زیادی، بر پایه سه اصل اخلاص، خلاقیت و انجام کارهای دشوار، بنا نهاده شده است! شارپ در بسیاری از زمینه‌ها، بیشتر به عنوان تولیدکننده سنتی الکترونیک شناخته می‌شده، ولی همواره به‌دنبال بین‌المللی‌سازی برند خود بوده‌است و در بازارهای جهانی نیز، همواره هدف خود را جذب موفقیت‌های کلی قرار داده است. در دهه اخیر، شارپ به طور متوالی بزرگ‌ترین شرکت تامین‌کننده محصولات اداری و کپی بوده و در جهان مقام دوم را داراست. همچنین ساخت دستگاه‌ها و اجاق‌های بخارپز و تولید سلول‌های انرژی خورشیدی توسط شارپ که در 7 سال گذشته سهم اول بازار را به خود اختصاص داده است، حائز اهمیت است. در زمینه تلویزیون‌های ال‌سی‌دی، با توجه به تقاضای بسیار بالا برای این محصول در جهان، در سال 2010 شرکت شارپ به تولید صد میلیون دستگاه در سال رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]