اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051174535726

شرکت توریستی گراویتی برگزار می کند

مستقیم و بی واسطه به گرجستان بروید

کد: 1395051174535726

http://goo.gl/AzYCxz

، (اخبار رسمی): خدمات ارزان و متفاوت برای دو ماه پایانی تابستان در مسیر تفلیس و باتومی ارائه شد.

مستقیم و بی واسطه به گرجستان بروید

به گزارش روابط عمومی شرکت توریستی  گراویتی، پکیج‌های مسافرتی جدید سفر به گرجستان برای دو ماه پایانی تابستان ارائه شد.

فرزاد زین العابدین، مدیر عامل  گراویتی که یک شرکت گرجستانی با مدیریت ایرانی است در این خصوص اعلام کرد که برای رفاه حال مسافران ایرانی، فروش مستقیم این تورها آغاز شده است.

وی با بیان مشکلات امنیتی  در حاشیه برگزاری تورهای ترکیه و ارمنستان، گرجستان را یک محل امن دانست که قابلیت های بالایی برای رشد سفر ایرانیان دارد.

زین العابدینی تاکید کرد: در همین خصوص نرخ های جدید و امکانات جدیدی در تورهای این شرکت برای سفر به تفلیس و باتومی در نظر گرفته شده  تا مسافران ایرانی ارزان تر به این کشور سفر داشته باشند.

او افزود: آن چیزی که شرکت گراویتی را به یک شرکت موفق تبدیل  کرده ارائه بهترین پکیج‌های مسافرتی به مشتریان مطابق با سلایق و نیازهای آنها بوده و در ادامه این مسیر، گام های جدیدی در حال برداشته شدن است. 

به گفته او، برگزاری  تورهای تخصصی ، نمایشگاهی و سیاحتی در گرجستان  و  اخذ ویزای ایران برای مسافرین خارجی هم از دیگر خدمات این مجموعه است .

وی همچنین به مسافران ایرانی که قصد دارند خود انتخاب کننده محل اقامتشان باشند این نوید را داد که  رزرواسیون و گارانتی هتل در کلیه شهرهای گرجستان  هم با خدمات این مجموعه ممکن شده است.

وی ادامه داد : اگر شرکت های ایرانی قصد داشته باشند  پاویون ونمایشگاه های بین المللی ، تخصصی و عمومی  یا  برگزاری همایش و سمینارهای تخصصی و بین المللی در این کشور داشته باشند هم امکانات ویژه ای در این خصوص برای آنها وجود دارد.

گفتنی است حوزه فعالیت شرکت توریستی گراویتی  صدور و فروش بلیط کلیه خطوط هوایی بین ایران - گرجستان،  صدور بلیط قطار از تفلیس به شهرهای گرجستان و کشورهای آذربایجان و ارمنستان است؛ این شرکت  فعالیت خود را در سال 2012 در صنعت گردشگری آغاز کرده  و توانسته با کسب رضایتمندی از سوی تور اپراتورها و در نهایت مشتریان آنها در زمینه خدمات ارائه شده، نام خود را به عنوان یکی از مطرح ترین کارگزاران خدمات توریستی در گرجستان به ثبت برساند .

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند از مسیر تلگرام با  شماره تلفن00995592809109 در تماس باشند.  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت توریستی گراویتی

شرکت توریستی گراویتی فعالیت خود را در سال 2012 در صنعت گردشگری آغاز کرده است و توانسته است با کسب رضایتمندی از سوی تور اپراتورها و در نهایت مشتریان آنها در زمینه خدمات ارائه شده، نام خود را به عنوان یکی از مطرح ترین کارگزاران خدمات توریستی در گرجستان به ثبت برساند. آنچه که شرکت گراویتی را به یک شرکت موفق تبدیل نموده است ارائه بهترین پکیجهای مسافرتی به مشتریان مطابق با سلایق و نیازهای ایشان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان