اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051677754750

معاون وزیر راه و شهر سازی اعلام کرد

کلنگ‌زنی چندین پروژه پایلوت بهسازی

کد: 1395051677754750

http://goo.gl/GnZ0El

، تهران , (اخبار رسمی): معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست با فرمانده مرکز بسیج وزارت راه وشهرسازی اعلام کرد: سرمایه اجتماعی بزرگ‌ترین و پایدارترین نیروی توسعه جوامع بوده و بسیج نیز حاصل همین سرمایه عظیم به شمار می‌رود.

کلنگ‌زنی چندین پروژه پایلوت بهسازی

به گزارش اخبار رسمی به نقل زا روابط عمومی  وزارت راه و شهرسازی محمد سعید ایزدی با بیان اینکه بسیج بعنوان یکی از نهادهای متشکل از  سرمایه‌های اجتماعی پس از انقلاب، توانسته است گام‌های بزرگی در توسعه کشور بردارد  گفت: همواره تجربه نشان داده که دولت‌ها  و نهادها به  تنهایی و بدون مشارکت مردم  قادر به انجام کارهای بزرگ نیستند.

وی در این خصوص تصریح کرد: بسیج بعنوان نهاد مردمی ارزشمند به شمار می‌آید که کارهای بزرگ و مهم در کشور انجام داده است.  باید از این سرمایه در انجام وظایف خطیر و مهم  کشور که مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم به آن همواره تاکید  دارند، استفاده کنیم.

ایزدی تحلیل رفتن این سرمایه اجتماعی کشور را زنگ خطر برای  کشور دانست و اذعان کرد: عرصه فعالیت بسیج در جامعه بویژه در حوزه بازآفرینی شهری باید گسترش یابد و صرفا امور فرهنگی نباشد اگرچه دراین بخش بسیج شرکت ما نمره قابل قبولی کسب کرده است .

مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با یاد آوری اینکه؛ امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال  اقدام و عمل نامگذاری شده است، گفت: باید کارهای بسیج به سمت کاربردی شدن سوق پیدا کند و  کارهای این نهاد مردمی بویژه در حوزه بازآفرینی شهری مشاهده شود.

وی  از مراسم کلنگ زنی چند پروژه پایلوت در هفته دولت در قالب همکاری بسیج  شرکت، مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهر سازی و سازمان بسیج سازندگی کشور در محلات هدف شهری خبر داد و اظهار امیدواری کرد که این پروژه‌ها در ایام مبارک دهه فجر افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

در ادامه این نشست سرهنگ افشاری فرمانده مرکز مقاومت بسیج  وزارت راه و شهرسازی ضمن تقدیر و تشکر از معاون وزیر و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و اعضای شورای پایگاه بسیج با ابراز خرسندی از جذب 84 درصدی نیروی بسیجی در شرکت عمران و بهسازی شهری ایران اظهار کرد: این شرکت در جذب نیروی بسیجی بسیار موفق عمل کرده و در سال گذشته نیز عملکرد بسیج شرکت بسیار خوب ارزیابی شده است که بدون شک این موضوع نشانگر وحدت و همدلی و هماهنگی با مدیریت مجموعه خواهد بود. ما باید از این ظرفیت به نحو احسن در جهت ماموریت‌های محوله بهره‌برداری کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت راه و شهرسازی

در تاریخ 31 خرداد 1390 وزارت راه و شهرسازی با رای مجلس شورای اسلامی وسپس تایید شورای نگهبان از ادغام دو وزارتخانه راه وترابری و مسکن و شهرسازی تشکیل و مقرر گردید همه امکانات، تعهدات، اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول دو وزارتخانه یاد شده به وزارت راه وشهرسازی منتقل گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان