اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051778415585

خوش خبر:

نداشتن آنالیزور ضربه بزرگی به تیم ملی است

کد: 1395051778415585

http://goo.gl/2rkyaq

، تهران , (اخبار رسمی): سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: صادر نشدن آی دی کارت آنالیزور تیم ملی ضربه بزرگی در المپیک به تیم می زند.

نداشتن آنالیزور ضربه بزرگی به تیم ملی است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر اظهار داشت: با وجود تمام تلاشی که کردیم تا تیم ملی با روحیه بالا و بدون حاشیه وارد نخستین مسابقه رویایی خود در بازی های المپیک شود، متاسفانه مقداری حاشیه وارد تیم شد که امیدوارم در زمان اندکی تا آغاز بازی باقی مانده است تیم از نظر روحی و روانی در بهترین شرایط قرار بگیرد.
وی افزود: بازیکنان از نظر جسمی در شرایط ایده آل هستند و هیچ مصدومی نداریم. همه بازیکنان آماده ارائه یک بازی خوب هستند. امیدوارم مسائل حاشیه ای هم برای این تیم تمام شود.
خوش خبر خاطرنشان کرد: تنها مشکلی که برای مسابقه با آرژانتین داریم، عدم صدور آی دی کارت آنالیزور تیم ملی است. از کمیته ملی المپیک درخواست کرده ایم که این مشکل حل شود زیرا تیم ضربه بزرگی از این بابت می خورد. ذهن آقای لوزانو هم به شدت درگیر این مسئله است و حتی وقتی پیش از آخرین تمرین تیم ملی از من درباره این موضوع سوال پرسید، برای اینکه ذهن او درگیر نباشد گفتم مشکل حل شده اما هنوز منتظر پاسخ کمیته ملی المپیک هستم که مشکل حل شود.
وی گفت: اردویی که در کمپ اختصاصی تیم ملی برزیل گذرانیم برای تیم بسیار مفید بود زیرا شرایطی شبیه دهکده المپیک داشت و برزیل هم دو مسابقه تدارکاتی مقابل ما برگزار کرد که خوشبختانه در هر دو دیدار به پیروزی رسید و تیم ما را تحت فشار گذاشت.
سرپرست تیم ملی والیبال درباره عدم حضور سه بازیکن در رژه افتتاحیه بازی های المپیک گفت: تعدادی از ورزشکاران رشته های مختلف با اطلاع قبلی در رژه شرکت نکردند و کمیته ملی المپیک هم هیچ اجباری برای حضور در رژه تعیین نکرده بود. نیما عالمیان، احسان روزبهانی و ورزشکاران دوچرخه سواری و تیراندازی در رژه شرکت نکردند. من هم قبل از حرکت تیم ملی به سرپرست کاروان اطلاع دادم که تیم ما با 9 بازیکن در رژه حضور پیدا می کند و ایشان هم گفتند که هیچ ایرادی ندارد.
وی ادامه داد: نباید تا این حد به موضوع پست هایی که بازیکنان در اینستاگرام گذاشتند دامن زده می شد. بازیکنان تیم ملی برای ارتباط با هواداران خود در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند اما متاسفانه به این موضوع خیلی دامن زده شد که این مسئله برای تیم ملی سم بود. بازیکنان قصد توهین به کسی را نداشتند. نیمی از اعضای کاروان آلمان در رژه شرکت نکردند و در دهکده، مراسم را از تلویزیون تماشا می کردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش