اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051778435585

غلامی:

هیچ دلیلی برای نبردن آرژانتین وجود ندارد

کد: 1395051778435585

http://goo.gl/yCkbl7

، تهران , (اخبار رسمی): مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: هیچ چیزی نمی تواند بهانه ای برای توجیه پیروز نشدن ما مقابل آرژانتین در نخستین مسابقه المپیک باشد.

هیچ دلیلی برای نبردن آرژانتین نیست

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، عادل غلامی پیش از مسابقه تیم ملی والیبال مقابل آرژانتین در بازی های المپیک 2016 ریو اظهار داشت: امسال دو بار مقابل آرژانتین بازی کردیم و می دانیم که تیم قدرتمندی است به خصوص اینکه فاکوندو کونته هم به تازگی به ترکیب بازیکنان این تیم اضافه شده است.
وی گفت: در دو مسابقه لیگ جهانی به زحمت آرژانتین را شکست دادیم و حتی در تهران که حمایت هواداران را نیز داشتیم مقابل این تیم به مشکل خوردیم اما این مسائل نمی تواند بهانه ای برای نبردن ما باشد.
غلامی خاطرنشان کرد: سفری که چند روز پیش از آغاز بازی های المپیک به ریو داشتیم باعث شد که بدن های ما با شرایط این شهر آشنا شود و با آمادگی بالاتری وارد مسابقات شویم.
وی گفت: شرایط نظم و انضباط در بازی های المپیک با دیگر رقابت ها متفاوت و همه چیز سخت تر از مسابقات عادی است. چنین تجربه ای را در بازی های آسیایی داشته ایم و همین موضوع تا حدی به ما کمک کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش