اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051879595833

بازدید سازمان نظام پرستاری از محک

کد: 1395051879595833

http://goo.gl/IadNkG

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس کل سازمان نظام پرستاری به همراه معاونان فرهنگی، فنی، آموزشی و پژوهشی این سازمان از محک بازدید کردند.

بازدید سازمان نظام پرستاری از محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،علی محمد آدابی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری ددر این دیدار با اشاره به تأثیر حضور پرستاران در محک برای همراهی کودکان مبتلا به سرطان، در خصوص خدمات درمانی بیمارستان محک گفت: «نظام پرستاری همواره از همکاری محک در حوزه درمان برخوردار بوده است. امیدواریم که تعاملات این سازمان با بیمارستان محک همواره برقرار باشد. سازمان نظام پرستاری درخصوص اعزام پرستاران داوطلب، تأمین گروه پرستاری و همکاری‌های لازم جهت تسهیل خدمات درمانی محک اعلام آمادگی می‌کند.»

در ادامه این دیدار آراسب احمدیان، مدیرعامل مؤسسه خیریه محک با شرح فعالیت‌های بیمارستان فوق‌تخصصی سرطان کودکان محک به عنوان یک مرکز درمانی که به‌صورت خیریه احداث و اداره می‌شود، درباره گروه پرستاری این بیمارستان گفت: «موضوع پزشکی و پرستاری و درمان و مراقبت از بیماران در بیمارستان فوق‌تخصصی سرطان کودکان محک به‌دلیل اداره آن به‌صورت خیریه در عین فوق تخصصى بودن این بیمارستان، متفاوت‌تر از دیگر بیمارستان‌هاست. ما در بیمارستان محک از حضور پرستاران داوطلب استقبال می‌کنیم و امیدواریم که بتوانیم با همکاری‌ سازمان نظام پرستاری در استفاده از پرستاران طرحی و تأمین منابع تسهیلاتی پرستاران محک همگام با شرایط حرفه‌‌ پرستاری در جهان قدم برداریم.»

مؤسسه خیریه محک در طول 25 سال ارائه شایسته‌ترین خدمات درمانی و رفاهی به کودکان مبتلا به سرطان همواره کوشیده است با فراهم ‌ساختن زمینه‌ همکاری و ایجاد تعاملات پایدار با دیگر سازمان‌های صنفی و مردم‌نهاد، در مسیر حمایت همه‌جانبه از فرزندانش گام بردارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]