اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052182255699

افزایش 12 درصدی حق بیمه تکمیلی فرهنگیان

کد: 1395052182255699

http://goo.gl/u8FVJ1

، تهران , (اخبار رسمی): حق بیمه تکمیلی فرهنگیان به 17 هزارتومان افزایش می یابد.

افزایش 12 درصدی حق بیمه تکمیلی فرهنگیان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمد بطحایی، معاون آموزش و پرورش درباره بیمه تکمیلی فرهنگیان گفت: بیمه تکمیلی از سال 78 آغاز شد و از سال 89 با روش جدید تحت عنوان بیمه طلایی ادامه پیدا کرد.

وی افزود: در سال های 91 و 92 بدهی سنگینی به شرکت بیمه گذار وقت به علت ناتوانی دولت در پرداخت مطالبات ایجاد شد که به دنبال آن در سال 93 بیمه گذار ما قراردادش را لغو کرد و چون نتوانستیم بدهی خود را بپردازیم مجاز به عقد قرارداد با شرکت های تحت پوشش بیمه مرکزی نشدیم و به سراغ بیمه های مستقل رفتیم که یکی از آنها آتیه سازان حافظ بود.

بطحایی با بیان اینکه در این شرایط سخت با مساعدت وزیر رفاه با بیمه آتیه سازان قرارداد بستیم ، گفت: در ابتدای سال 94 با رشد شدید تعرفه های پزشکی روبرو شدیم و تنها گزینه پیش رو این بود که به سمت روش صندوقی برویم.

وی با بیان اینکه متولی بیمه تکمیلی شاغلان هستیم گفت: بیمه تکمیلی بازنشستگان بر عهده صندوق بازنشستگی کشوری است.

معاون آموزش و پرورش با بیان اینکه از سوی بیمه ها 54 هزار تومان حق بیمه از ما درخواست شده بود و ما نمی توانستیم بیش از 30 هزار تومان بپردازیم گفت: موفق شدیم با کمک همه همکاران همان تعهدات سال های گذشته را ادامه دادیم و امروز زمان پرداخت خسارات به حدود 14 روز رسیده است .

بطحایی افزود: سقف تعهد ما در بیماری‌های صعب العلاج و سنگین برداشته شده و در مواردی حتی تا 600 میلیون تومان برای برخی همکاران بیمار هزینه صرف کرده‌ایم. برای سال 95 افزایش حق بیمه بیش از 12 درصد نخواهد بود و احتمالا رقم حق بیمه حدود 17 هزار تومان باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان