اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052485015585

سی و یکمین دوره بازیهای المپیک تابستانی2016

اکبری: حضور در جمع 8 تیم فوق العاده است

کد: 1395052485015585

http://goo.gl/3vWg0p

، تهران , (اخبار رسمی): کارشناس و مربی بین المللی والیبال گفت: والیبال ایران امسال نخستین حضور خود در المپیک را تجربه می کند و صعود به جمع هشت تیم برتر این بازی ها فوق العاده است.

اکبری: حضور در جمع 8 تیم فوق العاده است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، پیمان اکبری درباره عملکرد تیم ملی والیبال ایران در بازی های المپیک گفت: صعود به جمع هشت تیم برتر کار بزرگی است و ملی پوشان ایران به موفقیت مهمی دست یافتند.
وی با بیان این مطلب که تیم ملی والیبال ایران به غیر از مسابقه با آرژانتین در سایر بازی ها بسیار خوب ظاهر شد، گفت: تیم ملی والیبال ایران بازی های سختی پیش رو دارد اما ملی پوشان ثابت کردند که در دیدارهای دشوار بسیار بهتر ظاهر می شوند. تیم های کوبا و مصر در سطح والیبال ایران نبودند و به همین دلیل ایرانی ها مشکل خاصی برابر این تیم ها نداشتند.
سرمربی تیم والیبال پیکان تهران تصریح کرد: مسابقه با روسیه و دیدار مرحله یک چهارم نهایی، مسابقات سختی برای تیم ایران است اما لذت آن نیز برای ملی پوشان بیشتر است زیرا با بهترین های جهان مسابقه خواهند داد.
وی مسابقه با لهستان را یکی از زیباترین دیدارهای والیبال در چند سال اخیر دانست و گفت: هر دو تیم بسیار خوب بازی کردند و ایران نیز می توانست فاتح این مسابقه باشد، در مجموع این مسابقه فوق العاده بود.
اکبری در پاسخ به این سئوال که از گروه مقابل چه تیم هایی صعود می کنند، گفت: گروه مقابل گروه مرگ است، غیر از مکزیک، پنج تیم دیگر همه خوب هستند. قبل از شروع مسابقات کانادا زیاد مطرح نبود، اما عملکرد بسیار خوبی داشت و هر تیمی از این گروه حریف ایران شود، مسابقه سختی خواهیم داشت.
مربی بین المللی والیبال ایران با اشاره به نتیجه دیدار لهستان و روسیه در چهارمین روز مسابقات والیبال مردان المپیک که به سود روس ها به پایان رسید، گفت: تیم ایران باید مقابل روسیه امتیاز کامل کسب کند تا به عنوان تیم سوم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.
وی تصریح کرد: ایتالیا در المپیک امسال شرایط بسیار خوبی دارد و به عنوان تیم نخست گروه اول صعود می کند و اگر ایران رتبه چهارم گروه دوم را به دست آورد، باید با ایتالیا در مرحله حساس حذفی مسابقه دهد.
اکبری در پایان تصریح کرد: تیم ملی والیبال ایران در بازی های المپیک 2016 ریو نخستین حضور خود در المپیک را تجربه می کند و در نخستین حضور به جمع هشت تیم برتر این رقابت ها نیز صعود کرده است که عملکرد بسیار مطلوبی برای تیم ایران محسوب می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش