اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052585915714

دانستی های بهداشتی سفرهای خارجی

کد: 1395052585915714

http://goo.gl/SlsPUl

، تهران , (اخبار رسمی): با دانستن مقررات پزشکی کشورهای مقصد، سفری راحت وآسان را به خود و خانواده یتان هدیه کنید.

دانستی های بهداشتی سفرهای خارجی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت گردشگری سمگا، در بعضی کشورها از مسافرانی که از نقاط معینی از دنیا قصد سفر می‌کنند، کارت مخصوص بهداشت و واکسیناسیون خواسته می‌شود.

همچنین قبل از ورود به بعضی مقصدها، باید نسبت به تزریق برخی واکسن‌ها اقدام کرد. بهتر است قبل از تهیه‌ی مقدمات سفر و خرید بلیط، مقررات کشور مقصد را بررسی و نسبت به انجام کارهای لازم اقدام کرد.

این مقررات شامل حیوانات زنده و گیاهان نیز می‌شود و اگر هنگام سفر، حیوان زنده یا گیاهی نیز همراه شما باشد، بهتر است از مقررات مربوط به همراه داشتن آن‌ها، مطلع باشید.

مسافران بیماری که مشمول یکی از گروه‌های زیر می‌شوند، باید قبل از خرید بلیط، فرم پزشکی خود را تکمیل کرده و بعد از تایید پزشک معالج‌شان، آن را به واحد پزشکی شرکت هواپیمایی مورد نظر ارائه کنند:

بیماری‌های خونی

بیماری‌های قلبی و عروقی

بیماران مبتلا به سکته‌ی قلبی تحت درمان

بیماران تحت درمان بعد از عمل جراحی

هر نوع شکستگی استخوان

بیماری‌های ریوی از قبیل آسم (تنگی نفس) و غیره

بیماری‌های عفونی (مانند سینوزیت حاد) و یا واگیردار (مانند سرخک)

بیماری‌های اعصاب (مانند صرع)

بیماری‌های مغزی و پاراپلژی

سوختگی و عفونت‌های ناشی از آن

بیمارانی که به تشخیص پزشک معالج خود، احتیاج به اکسیژن مصنوعی و همراه (پرستار یا پزشک) داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سمگا

هلدینگ گردشگری نخستین هلدینگ تخصصی گردشگری کشور می‌باشد که به عنوان اولین عضو بخش خصوصی ایرانی به عضویت سازمان جهانی جهانگردی(UNWTO) درآمده است. مهمترین هدف آن انتفاع سهامداران و توسعه صنعت گردشگری کشور و سرمایه‌گذاری در این بخش از طریق مشارکت عمومی و فراهم کردن فضایی است که علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری اعم از داخلی و خارجی بتوانند نقشی مناسب درتوسعه زیرساخت‌های گردشگری کشور ایفا نمایند. شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) با هدف اولیه انسجام‌بخشی به فعالیت‌های حوزه گردشگری و توسعه این صنعت و کسب درآمد از این طریق در تیرماه سال 1388 با سرمایه اولیه 200 میلیارد ریال تأسیس، و در جایگاه نخستین هلدینگ خصوصی گردشگری ایران ایفای نقش می‌نماید. این شرکت با پذیرش در بازار فرابورس ایران از اسفندماه 1389 به عنوان یک نهاد مالی، در راستای توسعه کسب و کار و صنعت گردشگری با مشارکت گسترده سهامداران سرمایه خود را به 800 میلیارد ریال افزایش داده است و توانسته فعالیت‌های خود را در بازار سرمایه و کلیه بخش‌های زنجیره ارزش صنعت گردشگری گسترش دهد و در ادامه این مسیر نیز در نظر دارد با افزایش سرمایه تا 2،000 میلیارد ریال منابع لازم جهت نیل به اهداف خود را تأمین نماید. سمگا در جایگاه نخستین شرکت خصوصی عضو سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، همواره با‌ نگاه به بازارهای بین‌المللی حرکت کرده‌است و از آغاز سعی نموده با جلب همکاری‌های بین‌المللی به توسعه کسب‌وکار خود بپردازد. بهره‌برداری از منابع انسانی متخصص و با تجربه، منابع مالی در دسترس و همچنین سهولت و سرعت در عملیاتی کردن برنامه‌ها، از مزایا و ویژگی‌های منحصر به فرد سمگا در خصوص دست‌یابی به اهداف شرکت می‌باشد. ارزش‌های بنیادینی که استراتژی‌های شرکت سمگا بر آن استوار بوده همچون مدیریت بر مبنای علم، پیشرو بودن، کیفیت خدمات، مشتری مداری، کرامت انسانی و ارتقاء فرهنگ و هنر ایرانی همواره مبنای عمل مدیران و کارکنان این هلدینگ در راستای نیل به اهداف شرکت می‎باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی