اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052890145833

روز جهانی بشر دوستی و محک

کد: 1395052890145833

http://goo.gl/oXwF0O

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه محک با صدور پیام تبریکی روز جهانی بشر دوستی را گرامی داشت.

روز جهانی بشر دوستی و محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،موسسه محک با صدور پیامی روز جهانی بشر دوستی را گرامی داشت و در این پیام آمده است :"29 مرداد، روز جهانی بشردوستی است. این روز را به تمام انسان‌هایی که با دغدغه بشردوستی، دنیای زیباتری را می‌سازند، تبریک می‌گوییم. ما باور داریم که انسان‌ها از هر رنگ و نژاد و ملیتی، می‌توانند رنگی از رنگین‌کمان نوع‌دوستی باشند. "

 این پیام می افزاید:"محبت و عشق شما نیز در طول 25 سال فعالیت محک در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان توانست روزهای رنگین کودکی را در میان فرزندان‌مان زنده نگه دارد. "

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]