اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060295495699

فوق‌العاده شغل برای 25 هزار خانواده ایثارگر

کد: 1395060295495699

http://goo.gl/UZnWXh

، تهران , (اخبار رسمی): احکام 25 درصد فوق العاده شغل به 25 هزار خانواده جانباز، آزاده و فرزند شهید با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه از اول فروردین امسال قابل اجراست.

فوق‌العاده شغل برای 25 هزار خانواده ایثارگر

 به گزارش اخبار رسمی به  نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، کفراشی، مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت: ماده 51 قانون جامع ایثارگران بعد از 2 سال پیگیری های انجام شده از  ابتدای سال 95 اجرا و احکام آن صادر شد.

او با بیان ایمکه  این قانون برای 11 هزار خانواده جانباز و آزاده اجرا و برای 14 هزار فرزندان شهدا پیگیری شد که پس از پیگیری ابهامات آن اکنون قابل اجرا شده است،خاطرنشان کرد: بر اساس کمیسیون ماده 16 جانبازان در 16 مردادماه آقای نوبخت دستور دادند که آموزش و پرورش احکام فرزندان شهدا را از این تاریخ قرار دهد.

 کفراشی افزود: این کار بسیار ارزشمند است و برای حدود 11 هزار جانباز و آزاده و 14 هزار فرزندان شهداء افزایش 25 درصد حداقل حقوق که 225 هزار تومان است، انجام می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | تبلیغات و روابط عمومی