اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060295756030

6 اصل برای انتخاب کیف مناسب

کد: 1395060295756030

http://goo.gl/3NuRME

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از اولین مواردی که متخصصین مد به آن توجه دارند انتخاب کیفی متناسب با ظاهر شماست. به نظر شما بهترین کیف مجلسی یا کیف دستی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

کیف های زیبای دیوید جونز

به گزارش کیف سیتی، فرض کنید شما می خواهید از یک سایت اینترنتی یک کیف زنانه دستی بخرید.تمام کیف های سایت از بهترین برندهای بین المللی و ملی هستند و علاوه بر جنس مرغوب از ظاهری جذاب برخوردار هستند اما نکته مهم این است که کدام کیف برای شما از همه بیشتر مناسب است.

متخصصان مد می گویند که انتخاب کیف باید به گونه ای باشد که با لباس ها و اندام شما هماهنگ باشد که البته کار خیلی سختی نیست.

فرقی ندارد شما زیر اندام هستید، یا نه.لاغر هستید یا درشت و ورزشکار.فقط باید کیفی که انتخاب می کنید به تعادل ظاهری شما کمک کند و مکمل زیبایی ظاهر شما باشد. فرقی نمی کند شما یک پزشک باشید یا یک مهندس یا یک کدبانوی خانه دار.

این ها فرقی نمی کند اگر شما به طور کلی به این نکته توجه کنید که ؛ برای خرید یک کیف برای یک موقعیت مکانی خاص مثل مهمانی ها یا محل کار خود یا گردش های روزانه خود ، چه وسایلی قرار است در کیف به همراه خود داشته باشید.

حجم آن وسایل چقدر است؟ کوچک هستند یا بزرگ؟ سنگین یا سبک؟

نکات کلی جهت انتخاب یک کیف دستی مناسب

1.به طور کلی انتخاب سایز کیف دستی به مقدار وسیله ای که می خواهید در کیف خود حمل کنید، بستگی دارد. پس برای خرید یک کیف مناسب در ابتدا به طور حدودی چند ثانیه به این موضوع فکر کنید که چه وسایلی قرار است در این کیف با خود به همراه داشته باشید. سپس هنگام خرید به سایز کیف ها نیز دقت کنید.در این مورد می توانید در قسمت ویژگی ها در هر محصول در سایت کیف سیتی ، ابعاد ( طول× عرض × ارتفاع ) هر کیف را به طور دقیق مشاهده کنید.

2. با توجه به اینکه کیف قرار است در کوچک ترین اندام شما یعنی دست شما جای بگیرد ، بهتر است کیفی را انتخاب کنید که خیلی متناسب با ظاهر شما باشد و در با توجه به اندام شما نه بسیار بزرگ به نظر بیاید نه بسیار کوچک.

3. اگر قرار است شما لباس های چند رنگ بپوشید یا از لباس های با بافت های رنگی مختلف استفاده می کنید، بهتر است کیف تک رنگ و خنثی انتخاب کنید و بالعکس، زیرا اینکه تناسب دیداری بهتری پیدا می کنید و نگاه ها بیشتر متوجه شما خواهد شد.

4. اگر قصد انتخاب کیفی را دارید که با همه لباس های شما ( بدون در نظر گرفتن رنگ آن ها) هماهنگ بوده و هر روز از آن استفاده کنید، رنگ های خنثی بهترین انتخاب می باشند. زیرا این کیف ها به راحتی با هر نوع ترکیب رنگی هماهنگ می شوند.

5. برای انواع کارهای مختلف مثل کار، تفریح، مسافرت و مهمانی از کیف های متنوع استفاده کنید.البته ما توصیه نمی کنیم همه پول های خود را صرف خرید کیف کنید!! J و در حقیقت پیشنهاد می کنیم با توجه به توان خرید خود به جای خرید یک کیف بسیار گران قیمت ، چند کیف خوب و مناسب برای استفاده های متفاوت خود، خریداری نمایید و آن ها را به صورت متناوب استفاده نمایید.این کار باعث می شود کیف های شما طول عمر بیشتری نیز داشته باشند موجب تراکم دید و دلزدگی شما و اطرافیانتان نشود.

6. هنگام خرید کیف ، کیف را در ابعاد مختلف ببینید و به تعداد بخش های درون کیف و ابعاد مختلف کیف نیز توجه داشته باشید.

برای اطمینان خاطر شما در این مورد، در سایت کیف سیتی از 5 نمای کیف عکس برداری شده است و می توانید با قابلیت بزرگنمایی سایت تمام عکس ها را با ذره بین مشاهده نمایید!! کاری که در مغازه ها هم نمی توان انجام داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

kifcity

از حدود یک سال پیش بر آن شدیم تا در زمینه ای که تخصص مان بود و هنوز کسی به طور تخصصی فعالیت نکرده بود، خدمتی نو را ایجاد کنیم.کیف سیتی بزرگ ترین فروشگاه خرید کیف ؛ کیف ، کیف زنانه ، کیف مردانه ، کوله پشتی ، کیف دستی ، کیف مجلسی ، کیف لپ تاپ ، کیف اداری ، کیف جدید و کیف 2016

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مد و لباس