اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060397575645

به روزرسانی Nougat برای موبایل های سونی

کد: 1395060397575645

http://goo.gl/YqZJQF

، تهران , (اخبار رسمی): سونی در اطلاعیه ای خبر از به روزرسانی آندروید نسخه 7 Nougat را برای موبایل های خود اعلام کرد .

به روزرسانی Nougat برای موبایل های سونی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سونی در ایران به‌روزرسانی Android نسخهٔ 7،‏ Nougat برای دستگاه‌های Xperia Z3+‎‏،‏ Xperia Z4 Tablet‏، Xperia Z5‏، Xperia Z5 Compact‏، Xperia Z5 Premium‏، Xperia X‏، Xperia XA‏، Xperia XA Ultra و Xperia X Performance* در دسترس خواهد بود.
ما برای آوردن این به‌روزرسانی به حداکثر تعداد ممکن دستگاه‌هایمان و در سریع‌ترین زمان ممکن، سخت کوشیده‌ایم و از قابلیت‌ها و عملکردهای Sony و بهبودهایی که در تجربهٔ کاربری داده‌ایم* بسیار هیجان‌زده‌ایم و به‌زودی اطلاعات بیشتری در این زمینه به اشتراک خواهیم گذاشت ،پس برای تازه‌ترین خبرها، زمان‌بندی انتشار و قابلیت‌ها وبلاک و ‎@SonyMobileNews را دنبال کنید.

*انتشار نرم‌افزار فرآیندی فازبندی‌شده است. ممکن است زمان‌بندی و دسترسی بسته به بازار و/یا اپراتور متفاوت باشد. اغلب مدل‌ها پشتیبانی می‌شوند ولی استثناهایی برای برخی اپراتورها/بازارها وجود خواهد داشت.

همان‌طور که احتمالاً دیده‌اید، Google سیستم عامل Android نسخهٔ 7، Nougat را منتشر کرده است. ما با سؤالات زیادی دربارهٔ برنامهٔ به‌روز‌رسانی دستگاه‌هایمان مواجه شده‌ایم که در اینجا به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]