اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060398305638

تشریح آیین نامه های اجرایی در جلسه کمیسیون استان هرمزگان

پیشگیری در زمینه قاچاق کالا و ارز در اولویت

کد: 1395060398305638

http://goo.gl/JL3w5J

، تهران , (اخبار رسمی): هفتمین جلسه کمیسیون استان هرمزگان با دستور کار تشریح آیین نامه های اجرایی 5،6،27،55،56 برگزار شد.

پیشگیری در زمینه قاچاق کالا و ارز در اولویت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی  ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارزجلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان به ریاست جادری استاندار و با حضور تمامی اعضاء برگزار شد.
در این جلسه تشریح و بررسی آیین نامه های اجرای مواد 5،6،27،55،56  قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دستور کار قرار گرفت.کناری دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان آیین نامه های مذکور را تشریح و بررسی کرد.وی گفت: در خصوص مواد 55 و56 اصل بر صادرات کالاهای مشکوفه  قاچاق است مگر در صورتی که کالاها شرایط لازم صادرات را نداشته باشند.

همچنین به منظور هماهنگی و ایجاد رویه مناسب جهت بررسی پیش نویس دستور العمل کالای ملوانی (ته لنجی)، نشستی مشترک بین اعضاء تعاونی لنج داران استان با فرمانداران و مسؤلان ادارات ذیربط گمرک، بنادر و دریانوردی و دریابانی استان برگزار شد.

در این جلسه کناری دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان با بیان اینکه تامین معیشت مردم دغدغه مسؤلان ستاد و استان است،گفت: پیشگیری در زمینه قاچاق کالا و ارز در اولویت و مقابله و برخورد در مرحله آخر است . 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]