اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060498735812

افتتاح 19 مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده

کد: 1395060498735812

http://goo.gl/i7qOtz

، تهران , (اخبار رسمی): 19 مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده جهت ارائه خدمات تخصصی به کودکان کار و به مناسبت هفته دولت در تهران افتتاح شد.

افتتاح 19 مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور، ولی‌الله نصر،مدیرکل امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اعلام این خبر گفت: بیشترین فعالیت‌ها و اقدامات امور آسیب‌دیدگان درباره کودکان کار و خیابان است و در سال جاری با تلاش‌هایی که به عمل آمده، اعتبارات تقریباً دو برابری را در این حوزه دریافت کرده‌ایم.

مدیرکل امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، افزود: این اعتبارات هزینه نیستند و در واقع یک سرمایه‌گذاری برای آینده جامعه است؛ به این نکته باید توجه داشت که دولت با ظرفیت‌هایی که دارد، توانایی رفع آسیب‌های اجتماعی را ندارد و باید در این حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد به بهزیستی و دولت کمک کنند تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بهزیستی کشور

سازمان بهزیستی کشور از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید. پس از پیروزی انقلاب، سازمان بهزیستی کشور از ادغام سازمان‌های خیریه و حمایتی که در این بخش فعالیت می‌کردند، آغاز به کار کرد. پس از بررسی و مطالعات شهید محمد علی فیاض‌بخش، سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ 24/4/1359 و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام 16 سازمان، نهاد، موسسه و انجمن تشکیل شد تا با اتخاذ تدابیر و ارائه خدمات و حمایت‌های غیربیمه‌ای با حفظ ارزش‌ها و کرامت والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم و همکاری نزدیک سازمان‌های ذیربط، در جهت گسترش خدمات توانبخشی، حمایتی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی و کمک به تأمین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد، اقدام کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | تبلیغات و روابط عمومی