اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950606100265585

مسابقات جام باشگاه های والیبال مردان آسیا

معرفی حریفان بانک سرمایه ایران در مرحله دوم

کد: 13950606100265585

http://goo.gl/yci06r

، تهران , (اخبار رسمی): حریفان تیم بانک سرمایه نماینده والیبال کشورمان در رقابت های باشگاه های آسیا در مرحله دوم در جمع هشت تیم برتر این رقابت ها مشخص شدند.

معرفی حریفان بانک سرمایه ایران در مرحله دوم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال باشگاه های مردان آسیا نمایندگان کشورهای میانمار ، ویتنام ، چین تایپه ، ژاپن ،قطر و چین  و ایران و قزاقستان به عنوان تیم های اول و دوم گروه های چهارگانه به مرحله دوم هشت تیم برتر این رقابت ها صعود کردند.
بدین ترتیب از روز شنبه ششم شهریور هشت تیم صعود کننده به مرحله دوم این رقابت ها در دو گروه چهار تیمی برای شناخته شدن حریفانشان در مرحله یک چهارم نهایی با هم به رقابت می پردازند که بر اساس اعلام کمیته برگزاری این رقابت ها تیم بانک سرمایه ایران به عنوان تیم اول گروه دوم با نمایندگان چین تایپه، ژاپن و قزاقستان همگروه است که شاگردان مصطفی کارخانه روز شنبه با نماینده ژاپن و سپس روز یکشنبه با نماینده چین تاپیه دیدار می کنند.
در گروه دوم هشت تیم برتر مسابقات نماینده میانمار،العربی قطر،شانگهای گلدن چین و ماسکوی ویتنام با هم پیکار می کنند.
لازم به ذکر است با توجه قوانین برگزاری مسابقات بین المللی والیبال در این مرحله از رقابت ها نتایج مرحله مقدماتی محاسبه می شود که بر این اساس نتیجه پیروزی سه بر یک بانک سرمایه ایران برابر نماینده قزاقستان در این مرحله محاسبه می شود.
همچنین بر اساس فرمول مسابقات تیم های صعود نکرده به جمع هشت تیم برتر در دو گروه سه و چهار تیمی برای تعیین مقام های نهم تا پانزدهم با هم رقابت خواهند کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش