اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950606100275585

به علت خرید حق پخش تلویزیونی توسط قطری ها

زمان بازی بانک سرمایه تغییر کرد

کد: 13950606100275585

http://goo.gl/nbLvTR

، تهران , (اخبار رسمی): ساعت نخستین مسابقه مرحله دوم تیم بانک سرمایه نماینده ایران در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا به علت خرید حق پخش تلویزیونی توسط قطری ها تغییر کرد.

زمان بازی بانک سرمایه تغییر کرد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در حالی که زمان برگزاری دیدار بانک سرمایه ایران و تویوتا ژاپن فردا شنبه ششم شهریو ساعت 19 به وقت محلی اعلام شده بود، اما با خرید حق پخش تلویزیونی مسابقات توسط قطری ها مسابقه العربی نماینده قطر به ساعت 19 موکول شد. بنابراین دو تیم بانک سرمایه ایران و تویودای ژاپن در اولین روز رقابت های مرحله دوم به جای ساعت 19، از ساعت 16  به مصاف هم خواهند رفت.
لازم به ذکر است قطر تنها کشوری نیست که حق پخش مسابقات را خریده است، چرا که چینی ها هم پیش از این حق پخش این رقابت ها را از شرکت قطری خریداری کرده اند.
تیم شانگهای گلدن نماینده چین  فردا در اولین روز مرحله دوم این رقابت ها با نماینده میانمار ساعت 14 مسابقه خواهد داد و روز یکشنبه در دومین روزاین مرحله از ساعت 19 با ماسکو نماینده ویتنام دیدار خواهد کرد.
بدین ترتیب با تغییر ساعت مسابقه فردا تمرین امروز شاگردان کارخانه ساعت 16:30 دقیقه به وقت محلی و 14:30 به وقت تهران یعنی همان ساعت مسابقه فردا در سالن اصلی رقابت ها برگزار می شود.

برنامه  روز اول مرحله دوم هشت تیم برتر رقابت ها:
شنبه ششم شهریور ماه – به وقت تهران
تایوان پاور چین تایپه – تالای قزاقستان ساعت 9:30
نماینده میانمار – شانگهای گلدن چین  ساعت 12
بانک سرمایه ایران – تویودای زاپن ساعت 14:30
العربی قطر – ماسکو ویتنام ساعت17

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش