کد: 13950606100695611

ایجاد کارگاه برای فعالیت هنرمندان در کیش

کد: 13950606100695611

http://goo.gl/Z2iBDI

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از نمایشگاه هنرهای تجسمی درخصوص ایجاد فضای کارگاهی برای فعالیت هنرمندان دستور داد.

ایجاد کارگاه برای فعالیت هنرمندان در کیش

به گزارش اخباررسمی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر مونسان در بازدید از نمایشگاه هنرهای تجسمی هنرمندان جزیره کیش ضمن گفتگو با هنرمندان بر استفاده از آثار این هنرمندان در فضا های شهری تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص ایجاد فضای کارگاهی برای این هنرمندان نیز به مسئولان مربوطه دستور داد تا با بهره گیری از مشاوره هنرمندان نسبت به ساخت فضایی متناسب با نوع نیاز هنرمندان برای رشته تخصصی خود اقدام کنند.

وی افزود: این مکان بنام فرهنگسرای هنرمندان نامگذاری می شود و بر اساس شرایط مورد نیاز هنرمندان ازنظر ایمنی، تهویه مناسب، فضای استاندارد و... ساخته خواهد شد.

در این بازدید اثر هنرمند مجسمه ساز ندا آیتی با عنوان نقش برجسته سعدی توسط دکتر مونسان رو نمایی شد.

این هنرمند این اثر ارزشمند را که با موضوع سفر سعدی شاعر بزرگ کشورمان به جزیره کیش ساخته شده است به پاس حمایت های مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از هنرمندان به وی تقدیم کرد.

سحر مهدوی هنرمند آثار حجمی در زمینه ساخت مجسمه های سیمی نیز یکی از آثار خود را به مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش هدیه کرد.

گفتنی است در نمایشگاه هنرهای تجسمی کیش که از یکم شهریور آغاز شده است آثار ندا آیتی، علی امینی، هاتف حسینلو و سحر مهدوی به نمایش در آمده است.

این نمایشگاه تا دهم شهریور از ساعت 9 تا 14 و 17:30 تا 22 در گالری کمال الملک فرهنگسرای سنایی پذیرای علاقمندان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک است ، که می تواند بآن را به عنوان برترین مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقیقاتی، الگوی توسعه پایدار با بهره گیری از فن آوریهای نوین و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در منطقه خلیج فارس ایران دانست.

منتشر شده در سرویس:

هنرهای تجسمی