اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950606101214750

تحویل 800 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم

کد: 13950606101214750

https://goo.gl/bWuJnu

، تهران , (اخبار رسمی): قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: 800 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم تکمیل و تحویل متقاضیان در سراسر کشور شده است.

تحویل 800 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی  احمد اصغری مهرآبادی   در شورای تامین مسکن چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: طی 2 سال گذشته 720 هزار واحد مسکن مهر در کشور تکمیل و تحویل متقاضیان شده است و امسال نیز در هفته دولت حدود 80 هزار واحد افتتاح می شود.

به گفته وی، 2 میلیون و 215 هزار واحد مسکن مهر در کشور احداث شده که عملیات اجرایی یک میلیون و 915 هزار واحد آن نیز تاکنون به اتمام رسیده است.

اصغری مهرآبادی ادامه داد: 17 هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار به وزارت نیرو برای تامین آب، برق و فاضلاب مسکن مهر در کشور ابلاغ شده است که یکهزار میلیارد ریال آن از منابع داخلی وزارتخانه و مابقی از منابع دولتی تامین می شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر افزود: هفت میلیارد ریال اعتبار از محل تامین فروش اراضی دولتی برای معابر و آسفالت شهرک های مسکن مهر و 2 هزار میلیارد ریال یارانه به طرح های مسکن مهر نیز به این وزارتخانه ابلاغ شده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: 25 هزار واحد مسکن مهر احداث شده است که 22 هزار واحد از این تعداد تکمیل و پرونده مسکن مهر نیز تا پایان امسال در این استان بسته می شود.

قاسم سلیمانی دشتکی ادامه داد: مشکلات مدیریتی برخی تعاونی ها، کمبود و نبود اعضا در برخی تعاونی ها، گران تر بودن برخی سایت های مسکن مهر و مشکلات زیرساختی از مشکلات مسکن مهر این استان است.

به گفته وی، همه دستگاه ها برای ساخت، تکمیل و تحویل مسکن مهر و رفع مشکلات مردم در چهارمحال و بختیاری تلاش کرده ولی بدهی های ایجاد شده نیازمند اعتبار است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر همزمان با پنجمین روز از هفته دولت برای افتتاح طرح های مسکن مهر چهارمحال و بختیاری به شهرکرد سفر کرده است./

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت راه و شهرسازی

در تاریخ 31 خرداد 1390 وزارت راه و شهرسازی با رای مجلس شورای اسلامی وسپس تایید شورای نگهبان از ادغام دو وزارتخانه راه وترابری و مسکن و شهرسازی تشکیل و مقرر گردید همه امکانات، تعهدات، اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول دو وزارتخانه یاد شده به وزارت راه وشهرسازی منتقل گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان