اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607101385699

در همدان انجام شد

افتتاح مجهزترین مجتمع آموزشی استثنایی

کد: 13950607101385699

http://goo.gl/Xgq0A9

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با هفته‌ دولت و با حضور وزیر دادگستری مجهزترین مجتمع آموزشی استثنایی غرب کشور در همدان به بهره برداری رسید.

افتتاح مجهزترین مجتمع آموزشی استثنایی

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، عملیات اجرایی این طرح از سال 88 آغاز شده بود که به عللی معطل ماند ولی با روی کار آمدن دولت یازدهم و با تأمین اعتبار مورد نیاز بهره برداری شد.

این طرح در زمینی به مساحت یک هزار و 862 مترمربع و محوطه سازی 2 هزار و 300 متر مربع اجرایی شده است.

بر اساس این گزارش، 14 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای اجرایی کردن این طرح هزینه شده است و در ساخت این مجتمع آموزشی به آخرین استانداردهای مقررات ملی ساختمان و صرفه جویی در مصرف انرژی توجه شده است و متناسب با شرایط دانش آموزان استثنایی است.

گفتنی است مجتمع آموزشی استثنایی دارای 8 کلاس درس و 17 کارگاه آموزشی است

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش