اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607101595842

نمایشگاه تخصصی ساختمان در همدان

کد: 13950607101595842

http://goo.gl/1ze71n

، تهران , (اخبار رسمی): در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان همدان، 70 واحد فعال صنعت ساختمان در سه سالن ابن سینا، الوند و هگمتانه و فضای باز به ارائه محصولات خود می پردازند.

نمایشگاه تخصصی ساختمان در همدان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان، در این نمایشگاه تعداد 70 واحد فعال صنعت ساختمان در سه سالن ابن سینا، الوند و هگمتانه و فضای باز به ارائه محصولات خود خواهند پرداخت.
حسین الماسیمدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان اظهار کرد: همدان از برگزار کنندگان خوب صنعت نمایشگاهی در سطح منطقه غرب کشور است.
وی  با بیان اینکه در سال جاری و با توجه به استقبال خوب مخاطبان صنعت ساختمان،  برای نخستین بار در غرب کشور نسبت به تفکیک واحدهای آسانسور، پله برقی، درب، پنجره، ماشین آلات و صنایع وابسته از شانزدهمین دوره برگزاری نمایشگاه ساختمان همدان اقدام گردید که این حرکت گامی اساسی جهت تخصصی تر برگزار شدن این نمایشگاه است.
وی یادآور شد، در این دوره از نمایشگاه واحدهای ساختمانی و تاسیسات، سیستم های سرمایشی و گرمایشی با قوت بیشتری در نمایشگاه حضور دارند.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان گفت: در مجموع از 8 استان تهران، قم، قزوین، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، کردستان و همدان در این نمایشگاه حضور دارند که تعداد 40 واحد در صنعت ساختمان و 30 واحد نیز در زمینه سرمایش و گرمایش فعالیت می کنند.
الماسی، عمده محصولات قابل ارائه در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساختمان همدان را شامل: پکیج، رادیاتور، چیلر، آهن، سیمان، شیرآلات، دکوراسیون، سنگ، یوبوت، شیرآلات، دیگ بخار، سونا و جکوزی، چینی بهداشتی، لوله و اتصالات، بلوک، روشنایی، پروفیل، ملات خشک، وسایل جوش، بتن سبک، کلید و پریزف تولید فوم پلی اتیلن، عایق حراراتی و برودتی، آیفون تصویری، سیمان، پمپ و الکترو پمپ، ابزار برقیف، هود، گاز، سینک، مخازن پلی اتیلن، کف پوش، کاغذ دیواری، چوب نمای ساختمان، ترموود دانست.
وی ساعت بازدید نمایشگاه را همه روزه از ساعت 16 تا 21:30 اعلام کرد.
لازم به ذکر است؛ شانزدهمین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از 8 تا 12 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان همدان و برای بازدید علاقمندان این صنعت برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران

شرکت نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکتهای تجاری و اقتصادی ایران با بهره مندی از فضا، امکانات و تسهیلات نمایشگاهی منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر وزمینه مناسبی رااز طریق برپایی نمایشگاههای تخصصی و بین المللی جهت تولید کنندگان، بازرگانان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه برعرضه و نمایش توانمندیها، سرمایه گذاریهای مشترک بین المللی خود را در محل این نمایشگاه توسعه بخشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]