اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607101846118

به منظور حضور در رقابت های قهرمانی آسیا صورت گرفت

معرفی ملی پوشان نوجوان و جوان جودوی بانوان

کد: 13950607101846118

http://goo.gl/TX8C1D

، تهران , (اخبار رسمی): اسامی تیم های ملی جودوی بانوان ایران در دو رده نوجوانان و جوانان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از سوی نایب رییس امور بانوان فدراسیون جودو اعلام شد.

معرفی ملی پوشان نوجوان و جوان جودوی بانوان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش ، آذین ساکی در گفت و گو با پایگاه خبری فدراسیون جودو گفت: تیم های نوجوانان و جوانان ایران هر کدام در 5 وزن در مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان حضور خواهند یافت.

خانم ساکی افزود: ما توانستیم 4 مرحله اردوی متمرکز را برای نوجوانان و جوانان در تهران برگزار کنیم و امیدواریم بچه های ما بتوانند شایستگی های خود را در آسیا بروز دهند.

وی افزود: هرچند لازم بود یک تورنمنت خارجی و یا یک اردوی مشترک را با کشورهای همسایه برگزار کنیم اما مقدورات و زمان برگزاری اردوها که توام با المپیک بود اجازه اینکار را نمی داد و مربیان خوب ما تلاش کردند با تمرینات مرتب و منظم بچه ها را برای قهرمانی آسیا آماده کنند.

نایب رییس بانوان فدراسیون جودو اضافه کرد: هدف اصلی فدراسیون حضوری شایسته در رقابت های جودوی بازیهای آسیایی اندونزی است و این نوجوانان و جوانان انشالله بتوانند پشتوانه خوبی برای تیم ملی بزرگسالان در بازیهای آسیایی 2018 باشند.

وی در پایان اسامی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را بقرار رزیر معرفی کرد:

*نوجوانان:

لیلا سیاهوشی(همدان)

مریم بربط(همدان)

محدثه حسینی(خراسان رضوی)

نگین نظری(لرستان)

صدف بیرانوند(لرستان)

*جوانان:

شیوا جهانگیری(همدان)

نسیم محمدی(البرز)

زهرا باقری- فاطمه رشیدی و سمیه زمانی (همدان)

سرپرست: محبوبه خورشیدی

سرمربی: مریم ولی بهاروندی

مربی: سحر چغلوند

تیم های نوجوانان و جوانان ایران طی روزهای 15 و 16 شهریورماه جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به شهر کوچی هندوستان اعزام خواهند شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون جودو و کوراش جمهوری اسلامی ایران

ورزش «جودو» یکی از ورزشهای قدیمی در کشور ژاپن و بنیانگذار آن استاد "جیگارو کانو" است. واژه "جودو" از ترکیب دو کلمه "جو" به معنای ملایمت ، و واژه "دو" به معنی اصل و یا روش است. لغت"جو" از ورزش «جوجیتسو» مشتق شده که توسط سامورایی ها مورد استفاده قرار می گرفت، پس جودو را تحت عنوان "روش ملایمت" ترجمه کرده‌اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش