اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950607102716110

با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها صورت گرفت

بهره برداری از 4پروژه مهم فرودگاهی در تبریز

کد: 13950607102716110

http://goo.gl/LlDlYU

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با هفته دولت، چهار پروژه مهم فرودگاهی با حضور استاندار آذربایجان‌شرقی و مدیرعامل شرکت فرودگا‌ه‌ها و ناوبری هوایی ایران در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از 4پروژه مهم فرودگاهی در تبریز

به‌ گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه های کشور به نقل از  فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی؛   طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و مدیران ارشد شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران٬ پارکینگ طبقاتی، ساختمان دیزل ژنراتورها، دستگاه‌های دیزل ژنراتور و بهسازی پوشش سقف ترمینال 4 فرودگاه تبریز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

پارکینگ طبقاتی فرودگاه تبریز در زیربنایی به مساحت 13 هزار مترمربع و در سه طبقه و چهار سطح احداث شده و جایگاه 500 پارک پوزیشن در آن طراحی شده است که در این پارکینگ رستورانی به مساحت 800 مترمربع و 15 باب مغازه تعبیه شده است.

ساختمان دیزل ژنراتورهای فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر 5500 میلیون ریال در زمینی به مساحت 480 مترمربع در دو طبقه با ارتفاع نهایی 10.5 متر و با سازه سوله فلزی و به‌صورت قطعات پیش ساخته در کارخانه و نصب در محل اجرای پروژه، برای نصب دستگاه‌های دیزل ژنراتور اجرا شده است.

تهیه و نصب دستگاه‌های دیزل ژنراتور با اعتباری بالغ بر 24500 میلیون ریال در راستای برق‌رسانی مطمئن و استاندارد برای کلیه مناطق عملیاتی و غیر عملیاتی فرودگاه تبریز و همچنین تامین بدون وقفه‌(Non Breaker)  به ایستگاه‌های موجود در سطوح پروازی شامل تجهیزات ناوبری و سیستم‌های روشنایی ارتقاء یافته بهCATII  را بر عهده دارد و همچنین پروژه بهسازی پوشش سقف ترمینال 4 فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر 11000 میلیون ریال به متراژ 7500 مترمربع پوشش داده شده که جهت جلوگیری از آب ریزش سقف و ایجاد سقف یکپارچه با استفاده از ورق آلمینیومی بدون درز با رنگ PVDF  انجام گرفته است.

پس از افتتاح این پروژه‌ها جلسه شورای اداری فرودگاه تبریز با حضور مدیرعامل، معاونین و اعضای هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در اتاق جلسات فرودگاه تبریز برگزار شد.

همچنین در ابتدای این مراسم مدیرکل فرودگاه‌های استان گزارشی از روند اجرای پروژه های فرودگاه تبریز ارائه کرد.

در ادامه مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند، شرایط کنونی شرکت فرودگاه ها را شرایطی تاریخی و در حال گذار نامید و گفت: تحولات بسیار زیادی در طی این مدت در شرکت انجام پذیرفته است که امیدواریم بزودی شاهد نتایج مثبت آن باشیم.

مه آبادی گفت: اصلاح اساسنامه و تغییر نام شرکت، تصویب قانون خاص در مجلس شورای اسلامی و آغاز طرح مدیران آینده شرکت از جمله این تغییرات مهم هستند.

جلسه با استاندار آذربایجان شرقی و همچنین بازدید از ترمینال، برج مراقبت پرواز و اداره الکترونیک از دیگر برنامه‌های مدیرعامل شرکت فرودگاه در فرودگاه تبریز بود

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

براساس معیارها و مقررات ملی و بین المللی حاکم بر استمرار خدمت رسانی مطلوب، ایمن و مطمئن در صنعت هوانوردی و حمل و نقل هوایی راهبری، مدیریت، نگهداری و توسعه فرودگاه ها،سامانه های هوانوردی کشور ومدیریت ترافیک هوایی کشور به عنوان مهمترین ارکان زیرساختی این صنعت در جمهوری اسلامی ایران بر عهده شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران است که یکی از شرکتهای اصلی وزارت راه و شهرسازی محسوب می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان