کد: 13950608104425585

در رقابت های والیبال

کارخانه: 30 درصد راه را آمده ایم

کد: 13950608104425585

http://goo.gl/bxDOhX

، تهران ، (اخبار رسمی): مصطفی کارخانه گفت :« با این پیروزی و صعود به جمع چهار تیم برتر 30 درصد راه را آمده ایم و 70 درصد باقی مانده است.»

کارخانه: 30 در صد راه را آمده ایم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ، مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه بعداز پیروزی ماسکوی ویتنام و صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی اظهار داشت: «بعداز شکست نماینده ویتنام ،حالا همه تمرکزمان روی بازی نیمه نهایی است. هر تیمی فردا حریف ما باشد را شکست خواهیم داد تا فینالیست شویم.»

وی ادامه داد:« حریف بازی ضربدری تیم ما برنده بازی نماینده قزاقستان با نماینده چین است. البته من ترجیح می دهم با نماینده قزاقستان فردا مسابقه دهیم. هر چند دو تیم تیم های خوبی هستند اما ما یک بار  در مرحله مقدماتی  مقابل آلتای قزاقستان  پیروز شده ایم  و فکر می کنم فردا راحت تر مقابل ان کار خواهیم کرد.»

سرمربی بانتک سرمایه درخصوص مسابقه با ماسکوی ویتنام در مرحله پلی آف گفت:« پیش بینی می کردیم بازی ساده ای مقابل نماینده ویتنام داشته باشیم. به همین خاطر من همه بازیکنان به ویژه ذخیره ها که کمتر در جریان مسابقه به میدان رفته بودند را به زمین فرستادم. خدا را شکر همه چیز خوب بود. حالا هم با شکست نماینده ویتنام و صعود به جمع چهار تیم 30 درصد راه را آمده ایم و 70 درصد  اصلی مانده است. »

وی معتقد است تیمش باید فردا هوشیار بازی کند: «بخش اصلی بازی نیمه نهایی است که خیلی حساس و مهم خواهد بود. بازیکنان من باید از فردا به بعد هوشیارتر بازی کنند. هرچند تا به حال هم با بازیهای قابل قبول  به اینجا رسیده ایم و به رغم خستگی پیروزی های خوبی به دست اورده ایم. امیدوارم از اینجا به بعد  هم خدا کمک کند و با همت بچه ها  مزد زحماتمان را بگیریم  که بانک سرمایه  توانایی اش را دارد. »

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.