اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950608104565878

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

تخریب تالار مرکزی شهر تضییع منابع ملی است

کد: 13950608104565878

http://goo.gl/VN0dyC

، بندر عباس , (اخبار رسمی): تخریب تالار مرکزی شهر بندرعباس تضییع منابع ملی در حوزه فرهنگ است که می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات حوزه فرهنگ را رفع کرده و استان را از محرومیت در این زمینه برهاند.

تخریب تالار مرکزی شهر تضییع منابع ملی است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،"کیانوش جهانبخش" گفت: همه مردم ایران، هرمزگان را به عنوان یک استان شاخص در عرصه فرهنگ می‌شناسند اما زیرساخت‌های فرهنگی در استان هرمزگان متناسب با استعدادهای موجود در آن توسعه نیافته و حالا که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در یک حرکت کم‌نظیر در کشور مصمم به تکمیل این پروژه بزرگ با منابع ملی است، این چالش تخریب، عرصه فرهنگی استان را متأثر ساخته که باید راهکاری قانونی برای آن اندیشید .

 جهانبخش با بیان این که همه دلسوزان فرهنگی در شرایط کنونی نسبت به آینده این سازه بزرگ فرهنگی دغدغه دارند، اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی موضوع فرهنگ را اساس انقلاب و جامعه دانسته‌اند و این سازه فرهنگی یک فرصت خوب برای ارائه تولیدات فرهنگی فاخر و هدایت جوانان به سوی برنامه‌های سالم فرهنگی است .

وی گفت: در بسیاری از مناطق دنیا سازه‌های فرهنگی در کنار دریا ساخته می‌شوند و نمونه‌های بسیاری از ساخت هتل و مجتمع تفریحی در کشورمان در کنار ساحل را سراغ داریم که کاربری شخصی دارند اما تالار مرکزی شهر بندرعباس یک سازه شخصی و با کاربری شخصی نیست بلکه متعلق به همه مردم بندرعباس است .

 جهانبخش ادامه داد: مردم بندرعباس خواستار تکمیل این پروژه هستند و کسی راضی نیست که پروژه‌ای که با خون‌دل خوردن‌های فراوان و از محل اعتبارات ملی ساخته شده و به این مرحله رسیده، تخریب شود .

 جهانبخش در عین حال از حسن نظر مدیران استان در این زمینه نیز تقدیر کرد و گفت: امیدواریم با یک تصمیم جمعی و با نگاه به صیانت از منابع ملی بخصوص در سال اقتصاد مقاومتی مانع از تخریب این سازه شویم و همت کنیم تا این پروژه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر بندرعباس

شورای اسلامی شهر بندرعباس جایگاهی حقوقی است که 13 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه