کد: 13950608104604750

مدیرعامل شهر جدید پردیس مطرح کرد

قول مشروط برای تحویل واحدهای باقیمانده پردیس

کد: 13950608104604750

http://goo.gl/rn7nBk

، تهران ، (اخبار رسمی): غفوری تکمیل آورده‌های مردمی شرط اصلی انجام افتتاح‌های منظم در فازهای پردیس اعلام کردوگفت:تعدادواحدهای افتتاحی برای شرکت عمران شهرهای جدیدمهم نیست وتنهاتحویل واحدهادرتمامی فازهاتا پایان95دراولویت است.

قول مشروط برای تحویل واحدهای باقیمانده پردیس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  وزارت راه و شهرسازی سعید غفوری در حاشیه مراسم افتتاح یکهزار و 134 واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس در جمع خبرنگاران اعلام کرد: در ادامه افتتاح‌های انجام شده از پایان تیرماه در فاز 11 پردیس، در این روز شاهد افتتاح بیش از یکهزار واحد در فاز سوم به همراه تمامی خدمات زیربنایی و روبنایی لازم بودیم.

غفوری در ادامه بیان کرد: چندین مرکز آموزشی، مجتمع تجاری بزرگ یاقوت در 9 هزار مترمربع، مجتمع تجاری خاتم در 4 هزار مترمربع و مسجد محله‌ای و کلیه خدماتی که برای بخش روبنایی یک منطقه نیاز بوده در این مراسم به افتتاح رسیده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تأکید براین مطلب که اعتبار مصرف شده برای این پروژه‌های افتتاحی حدود 116 میلیارد تومان گزارش شده است گفت: امید داریم تا براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک در فازهای دیگر پردیس ازجمله فاز 8، 5 و 9 قدیم نیز افتتاح داشته باشیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: من به تمام متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس قول می‌دهم که در صورت تکمیل آورده‌های مردمی تا پایان سال 95 در تمامی فازهای این شهر افتتاح داشته و واحدهای زیادی را به صاحبان‌شان تحویل دهیم.

غفوری همچنین خبر داد: با افتتاح یکهزار و 134 واحد دیگر فاز سوم پردیس تقریبا پرونده مسکن مهر این فاز بسته شده و تنها عملیات لازم برای نصب برخی بلوک‌ها مانده که قطعا تا 15 مهرماه به پایان خواهد رسید.

وی در پایان تأکید کرد که تعداد واحدهای افتتاحی برای شرکت عمران شهرهای جدید مهم نیست و تنها تحویل واحدها در تمامی فازها تا پایان سال برای این بخش در اولویت قرار دارد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت راه و شهرسازی

در تاریخ 31 خرداد 1390 وزارت راه و شهرسازی با رای مجلس شورای اسلامی وسپس تایید شورای نگهبان از ادغام دو وزارتخانه راه وترابری و مسکن و شهرسازی تشکیل و مقرر گردید همه امکانات، تعهدات، اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول دو وزارتخانه یاد شده به وزارت راه وشهرسازی منتقل گردد.

منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.