اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950609106175934

مدیرعامل شهربان خبر داد

طرح انضباط شهری در محدوده پاساژ علاء الدین

کد: 13950609106175934

http://goo.gl/Qqb4Uk

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل شهربان شهرداری تهران از اجرای طرح انضباط شهری با همکاری نیروی انتظامی در محدوده پاساژ علاء الدین خبر داد.

طرح انضباط شهری در محدوده پاساژ علاء الدین

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، ابوالقاسم چیذری با اعلام این خبر گفت: به دنبال تماس ها و درخواست های مکرر شهروندان و کسبه که نسبت به ایجاد سدمعبر، مزاحمت در رفت و آمد شهروندان و ایجاد ترافیک جمعیتی در محدوده پاساژ علاء الدین توسط بساط گستران اعتراض داشتند، طرح انضباط شهری و رفع سدمعبر بساط گستران حوالی پاساژ توسط شهربان شهرداری تهران و با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری منطقه 11 در این محدوده به اجرا در آمد.
وی با اشاره به اینکه پیش از آغاز فاز عملیاتی این طرح، فاز تحقیقاتی و پژوهشی آن انجام شده است، افزود: افزون بر این، قبل از اجرای طرح به صورت عملیاتی، بروشورهایی بین بساط گستران توزیع شد که در این بروشورها «جرم بودن سدمعبر طبق ماده 690 قانون مجازات اسلامی و مجازات یکماه تا یکسال حبس برای سدمعبر»، «تضییع حقوق شهروندان با تصاحب معابر عمومی» و «ضرورت برقراری انضباط شهری» برای آنان تبیین و از آنان درخواست شد که به صورت داوطلبانه از ادامه بساط گستری و ایجاد سدمعبر تا فراهم شدن شرایط ساماندهی دستفروشی در شهر تهران خودداری کنند.
مدیرعامل شهربان اظهار داشت: طرح انضباط شهری در محدوده پاساژ علاءالدین با موفقیت و بدون هیچگونه حاشیه به اجرا درآمده که رضایت کسبه و شهروندان را در پی داشته است.

چیذری با بیان اینکه اجرای طرح انضباط شهری لازمه داشتن شهری آرامش بخش و قانونمدار است، گفت: رفع مزاحمت سدمعبر بساط گستران، مطالبه بسیاری از شهروندان است که از طریق تماس های مکرر تلفنی با شماره های 137 و 1888 درخواست خود در این زمینه را اعلام می کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران

امروز می توان تهران را به عنوان پایتخت شیعی جهان اسلام است که باید حرمت آن حفظ شود. حفظ شأن شهر تهران، رسالت نیروهای شهربان و حفظ حرمت این پایتخت شیعی برعهده دارند. این شرکت در نظر دارد که به معماری اسلامی در شهر توجه کرده و با ایجاد انضباط عمومی در شهر به عنوان ناظر مدیریت شهری و با روحیه جهادی به منسه ی ظهور برساند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه