اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950609106995577

عرضه کیت نانوذرات طلا حاوی گروه‌های عاملی

کد: 13950609106995577

http://goo.gl/9lvFxf

، تهران , (اخبار رسمی): یک شرکت تولیدکننده نانومواد، نانوذرات طلای عامل‌داری تولید کرده است که می‌توان آن را به سادگی به آنتی‌بادی متصل کرد.

عرضه کیت نانوذرات طلا حاوی گروه‌های عاملی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  ستاد ویژه توسعه فناوری نانو،اینوا بیوساینس (Innova Biosciences) یک شرکت فعال در حوزه نانومواد دارویی است که محصولات و خدمات مختلفی در این بخش ارائه کرده است. اینوا اخیراً فناوری جدیدی موسوم به InnovaCoat GOLD را که نانوذرات 40 نانومتری و از مشتقات کربوکسیله شده طلاست، به بازار عرضه کرده است. این محصول به محققان اجازه می‌دهد تا به سرعت ترکیب پایداری میان آنتی‌بادی و نانوذرات طلا ایجاد کنند و از آن در بخش تولید و تحقیق و توسعه استفاده کنند.

این محصول دارای گروه‌های عاملی کربوکسیل‌دار است و به‌گونه‌ای طراحی شده که با یک مرحله بتواند پیوند کووالانسی با نوعی کاربامید موسوم به EDC ایجاد کند. مزیت این محصول آن است که نانوذرات بعد از اتصال با آنتی‌بادی‌ها دچار تجمع نمی‌شوند و هیچ نیازی به برخی آماده‌سازی‌های رایج نظیر شستشو یا پیش‌فعال‌سازی نیست. این روش بسیار سریع‌تر از روش‌های استاندارد بوده و می‌توان در مدت زمان کمتر از 35 دقیقه نمونه را آماده‌ کرد.
آنا سرنی از رهبران تیم تحقیقاتی شرکت اینووا می‌گوید: «این نانوذرات طلا دارای گروه عاملی می‌تواند فناوری‌های نانوذره‌ای را توسعه دهد، به طوری که از آن می‌توان برای بسط فناوری‌های کیت اتصال با لاتکس یا نانوذرات کلوئیدی طلا استفاده کرد. این محصول از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار بوده و می‌توان از آن در بخش تشخیص خارج از بدن استفاده کرد. همچنین این محصول را می‌توان در صنایع دیگر نیز به کار گرفت.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

جمهوری اسلامی ایران بر اساس چشم انداز بیست ساله، کشوری است توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه، با هویت اسلامی و انقلابی، الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و مؤثر در روابط بین الملل. کسب این جایگاه جز با تشخیص صحیح، تصمیم درست و اقدام بجا و مؤثر امکان پذیر نیست و قطعاً برای این هر سه باید برنامه ریزی کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش