اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950609107095585

در رقابت های والیبال باشگاه های آسیا رقم خورد

صعود مقتدرانه بانک سرمایه به فینال

کد: 13950609107095585

http://goo.gl/HPp60t

، تهران , (اخبار رسمی): تیم والیبال بانک سرمایه با پیروزی برابر شانگهای گلدن چین نخستین فینالیست رقابتهای قهرمانی باشگاه های آسیا شد.

صعود مقتدرانه بانک سرمایه به فینال

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم بانک سرمایه ایران  عصر امروز در دیدار نیمه نهایی رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا به مصاف نماینده چین رفت. شاگردان مصطفی کارخانه با ترکیب مهدی مهدوی، سید محمدموسوی ، فرهاد قائمی ، میلاد عبادی پور ،فرهاد ظریف ، شهرام محمودی و عادل غلامی ست اول را آغاز کردند و با ارائه یک بازی کاملا منطقی ازهمان ست اول از حریف خود پیشی گرفتند اما در امتیاز 20 رقابت دو تیم نزدیک و حساس شد که در نهایت با به زمین آمدن چاچیچ این سرمایه ای ها بودند که 28 بر 26 پیروز این ست شناخته شدند.

در ست دوم بانک سرمایه همانند ست اول از حریف خود پیش افتاد و این ست را 25 بر 16 سرمایه به نفع خودش تمام کرد.

در ست سوم نیز نماینده ایران مقتدرانه اختلاف خود را با  نماینده چین حفظ کرد و حتی دو بازیکن خارجی نماینده چین هم نتوانستند گره گشا شوند تا ست سوم هم با نتیجه 25 بر 21 به سود سرمایه تمام شو.

بدین ترتیب بانک سرمایه ایران مقتدرانه نخستین فینالیست رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا شد و در فینال با برنده دیدار العربی قطر با تویودای ژاپن دیدار خواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش