اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950610107665566

برای حضور در مسابقات قهرمانی اروپا برگزار می شود

اردوی پاراتکواندو در آکادمی ملی المپیک

کد: 13950610107665566

http://goo.gl/3UuYVz

، تهران , (اخبار رسمی): تمرینات آماده‌سازی تیم‌ملی پاراتکواندوی کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی اروپا در آکادمی ملی المپیک پیگیری می‌شود.

اردوی پاراتکواندو در آکادمی ملی المپیک

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تمرینات آماده سازی تیم‌ملی پاراتکواندو از 10 مردادماه با حضور محمود جعفرزاده، سعید صادقیان پور، مهدی پوررهنما، سجاد جوان بخت، محسن عبدی و احمد نریمانی آغاز شده است و ملی‌پوشان این تیم هم اکنون دومین مرحله از اردوهای خود را که متصل به اعزام نیز می‌باشد به صورت شبانه روزی در آکادمی ملی المپیک پیگیری می‌کنند.

حسین مدانلو سرمربی تیم ملی پاراتکواندو در گفتگویی کوتاه با روابط عمومی آکادمی ملی المپیک در خصوص اعزام این تیم به مسابقات قهرمانی اروپا گفت: حضور ما در این مسابقات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه تمامی رقیبان اصلی پاراتکواندوی ایران در جهان همگی از کشورهای اروپایی نظیر روسیه، آذربایجان، ترکیه و اسپانیا هستند.

مدانلو در ادامه گفت: پاراتکواندوکاران ایرانی در این مسابقات علاوه بر اینکه به دنبال کسب نتیجه مطلوب می‌باشند، نیم نگاهی هم به قهرمانی و بالا بردن رنکینگ پارالمپیکی خود دارند، چراکه با قهرمانی در این مسابقات 20 امتیاز به اندوخته‌های خود اضافه خواهند کرد.

گفتنی است؛ پنجمین دوره مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی اروپا جمعه (26 شهریورماه) به میزبانی ورشو لهستان برگزار خواهد شد و تیم ایران از چهار روز پیش از آغاز این رقابت‌ها به ورشو اعزام خواهد شد. این مسابقات آخرین دوره‌ای است که فدراسیون جهانی تکواندو اجازه حضور کشورها را در مسابقات دیگر قاره‌ها صادر میکند. ز

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تکواندوی جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران نهادی است که برای اداره امور مربوط به ورزش تکواندو در ایران در سال 1363 هجری خورشیدی به ریاست آقای سید مصطفی صفوی تاسیس شد و هم اکنون رئیس این فدراسیون آقای سید محمد پولادگر می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش