اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950610107865812

تا 13 شهریور ادامه دارد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی

کد: 13950610107865812

http://goo.gl/0v1d0P

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت نام دوره های کاردانی سال 95 موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی تا 13شهریورماه ادامه دارد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان تهران، محسن فتاپور،رئیس دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی استان تهران در این باره گفت: ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای سال 95 موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی هفتم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.org آغاز شد و تا پایان شنبه 13 شهریورماه ادامه خواهد داشت. 
فتاپور افزود: دواوطلبان پس از مطالعه دقیق دفترچه نسبت به ثبت نام خود از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.
وی گفت: با توجه به این که پذیرش دانشجو برای نیم‌سال اول و دوم (مهرماه و بهمن‌ماه) سال تحصیلی 96-95 براساس کدرشته محل‌های مشخص شده در دفترچه راهنما صورت می‌پذیرد به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از درج کدرشته محل مورد علاقه خود در تقاضانامه به نیم‌سال تحصیلی درج شده در مقابل کدرشته محل (شروع دوره تحصیلی از مهرماه یا بهمن‌ماه) و شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه مربوط به مرکز آموزش آن کدرشته محل، توجه کنند.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی استان تهران در پایان گفت: دفترچه های پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی نیز دو هفته آینده از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور سنجش منتشر می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بهزیستی کشور

سازمان بهزیستی کشور از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید. پس از پیروزی انقلاب، سازمان بهزیستی کشور از ادغام سازمان‌های خیریه و حمایتی که در این بخش فعالیت می‌کردند، آغاز به کار کرد. پس از بررسی و مطالعات شهید محمد علی فیاض‌بخش، سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ 24/4/1359 و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام 16 سازمان، نهاد، موسسه و انجمن تشکیل شد تا با اتخاذ تدابیر و ارائه خدمات و حمایت‌های غیربیمه‌ای با حفظ ارزش‌ها و کرامت والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم و همکاری نزدیک سازمان‌های ذیربط، در جهت گسترش خدمات توانبخشی، حمایتی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی و کمک به تأمین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد، اقدام کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان