کد: 13950611109515585

درخشش بانک سرمایه در آسمان میانمار

بانک سرمایه ایران قهرمان آسیا شد

کد: 13950611109515585

http://goo.gl/ZbW2sm

، تهران ، (اخبار رسمی): بانک سرمایه باشکست 3بر یک و امتیازات 24بر 26 ، 25بر 18، 25 بر 16 و 25 بر 19 تیم العربی قطر قهرمان باشگاه های مردان آسیا شد.

بانک سرمایه ایران قهرمان آسیا شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال ، بانک سرمایه ست اول را با ترکیب هادل غلامی، میلاد عبادی پور،سید محمد موسوی،فرهاد قائمی ، لوکاس ژیگادلو و فرهاد ظریف بازی را اغاز کرد. نخستین امتیاز سهم العربی شد اما شاگردان مصطفی کارخانه جبران کردند و تایم اوت اول فنی را هم در امتیاز 8بر 6 گرفتند، اما کم کم قرمزپوشان العربی خودشان را رساندند و پیش افتادند .کارخانه در امتیاز20 بر 18 مهدوی را به جای لوکاس به زمین فرستاد . اوج بازی ست اول از امتیاز 20به بعد بود ،جایی که بانک 3 امتیاز عقب بود اما خودش را رساند و دو تیم 24بر 24 برابر شدند اما در نهایت بازیکن شماره 11 العربی با پوئن سرویس پیروزی را برای تیم خود به ارمغان اورد.

بانک سرمایه ست دوم را هم با همان ترکیب ست اول شروع کرد، بازیکنان مصطفی کارخانه در این ست با خطای کمتر بازی کردند و اجازه هنرنمایی به بازیکنان العربی ندادند و در نهایت با نتیجه 25 بر 18 به پیروزی رسیدند.

تیم بانک سرمایه ست سوم را هم با همه فراز و نشیب هایش با نتیجه 25بر 16به پایان برد تا با برد ست چهارم قهرمان شود. تیم مصطفی کارخانه که تنها یک ست تا قهرمانی فاصله داشت ،در ست اخر هم بدون تغییر ترکیب بازی را آغاز کرد و دو امتیاز ازدست داد تا عادل غلامی با یک جاخالی امتیاز اول را گرفت و بعد هم به امتیاز دوم رسید. وقتی بانک سرمایه در امتیاز 6بر 4جلو افتاد ، امتیاز 7 را بعداز چند بار چرخش توپ صاحب شد.بعداز آن هم استراحت فنی اول و دوم را با برتری گرفت و در نهایت با نتیجه 25 بر 19 به پیروزی رسید و قهرمان باشگاه های آسیا شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.