کد: 13950611109585585

کارخانه: ما شایسته قهرمانی بودیم

کد: 13950611109585585

http://goo.gl/NGPQKc

، تهران ، (اخبار رسمی): مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه گفت :«ما برای قهرمانی امده بودیم و قهرمانی هم نسبت به زحماتی که کشیده بودیم ، شایسته تیم من بود.»

کارخانه : ما شایسته قهرمانی بودیم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ،مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه بعداز قهرمانی در رقابت های باشگاه های آسیا اظهار داشت:«ما با تیمی که درست کرده بودیم باید قهرمان می شدیم. اگر چه خیلی ها به ما خرده گرفتند که چرا میلاد عبادی پور و فرهاد قائمی را جذب کرده ایم ؛ اما من انها را برای قهرمانی در آسیا می خواستم. قرارداد با انها ارزشش را داشت. اگر با آنها قرارداد نمی بستم، قهرمان نمی شدیم. این قهرمانی برای تیم نوپای بانک سرمایه خیلی ارزشمند است و شاید یک رکورد استثنایی باشد که  یک تیم هم قهرمان لیگ شود و هم  آسیا. خداوند ما را خیلی دوست داشت.»

وی ادامه داد:« هشت تیم مرحله دوم همه خوب بودند اما تیم ما یکدست تراز بقیه  بود. با بررسی همه تیم های دنیا متوجه  ضعف در یک ارنج ، دو ارنج می شوید  اما  تیم بانک سرمایه نسبت به آسیا خوب بود . این را اضافه کنم برای  جام باشگاه های جهان فرق می کرد. در هر حال ما شایسته قهرمانی بودیم .»

سرمربی تیم بانک سرمایه در خصوص باخت ست اول خاطر نشان کرد:«  معتقدم  ست اول ،العربی  ما را شکست نداد ، بلکه عملکرد پایین و کمی شتابزدگی کار دست تیم داد. شتابزدگی باعث شد تا پوئن های یازیکنان ما به امتیاز تبدیل نشود. اما  وقتی شتابزدگی در ست های بعدی درست شد، پیروزی ما با نتایج 16 ،18  و19 دربرابر تیم چند ملیتی العربی با  ویسوتو و کواکوایچ ، حکایت از قدرت و برتری بانک سرمایه  را داشت.»

وی افزود:« صبح  امروز جلسه انالیز خیلی خیلی خوبی داشتیم. درآن جلسه مطمئن شدم  که بازیکنان توانمندی قهرمانی را دارند. انصافا بازیکنان  نکته هایی که در آنالیز گفته بودیم را سعی می کردند پیاده کنند. همچنین  خستگی ناشی از بازی پنج گیمه شب قبل العربی مقابل تویودای ژاپن روی عملکرد انها بی تاثیر نبود. در حالی که تیم ما سه گیم  بازی کرده بود .»

کارخانه گفت :«خوشحالی دیگرمن به خاطر مردم است، این قهرمانی انها را خوشحال کرد. فتح قله آسیا نعمتی برای خانواده والیبال است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.