کد: 13950611109605585

محمودی :جام قهرمانی باید به ایران می آمد

کد: 13950611109605585

http://goo.gl/uL0Nv1

، تهران ، (اخبار رسمی): شهرام محمودی با ارزش ترین بازیکن قهرمانی باشگاه های والیبال آسیا گفت :« جام قهرمانی باید به ایران می آمد که امد. به نظرم این قهرمانی خیلی چسبید. چون که خیلی وقت بود مدال نگرفته بودیم.»

محمودی :جام قهرمانی باید به ایران می آمد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال،شهرام محمودی پشت خط زن تیم بانک سرمایه که به عنوان با ارزش ترین بازیکن ریابت های قهرمانی باشگاه های آسیا معرفی شد ، بعداز قهرمانی  در آسیا اظهار داشت:« تیم  العربی تیم خیلی خوبی بود و بازیکنانش با انگیزه کار می کردند، اما ما هم خیلی خوب بودیم و خدا راشکر به قهرمانی که لیاقتش را داشتیم رسیدیم. فکر می کنم جام قهرمانی باید به ایران می آمد که امد، این قهرمانی خیلی  ارزش دارد، چون خیلی وقت بود مدال نگرفته بودیم و دلمان  مدال می خواست.»

وی اضافه کرد:« بازی فینال با تیم العربی بازی سخت بود. ست اول ما چهار ، پنج پوئن پیش  بودیم اما کمی که تعلل کردیم  ،تیم العربی خودش را رساند و حتی پیشی هم گرفت تا دو تیم در امتیاز 24-24 برابر شدیم ،  اما ما  با اشتباه خودمان ست اول را باختیم، وگرنه 3 برصفر بازی را می بردیم.»

محمودی ادامه داد :«بازی خیلی سخت بود . بازیکنان تیم العربی خیلی خوب بازی کردند ،این طور نبود که بازی را رها کنند تا لجظه آخر جنگیدند. البته ما هم کم نیاوردیم و  خیلی  منطقی و بهتر از انها بازی کردیم . بازیکنان العربی دریافت های  خوبی داشتند اما ما براساس انالیزی که کرده بودیم پیش رفتیم و توانستیم  پیروز میدان باشیم. تیم العربی با ویسوتو و کواکوویچ دو بازیکن تراز اول و دو بازیکن کوبایی در واقع تیم بین المللی بود. ولی ما بهتر بازی کردیم و لیاقت برد را داشتیم.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.