کد: 13950612109925577

در تالار بیمارستان امام خمینی برگزار شد:

سمینار نانوفناوری بازساختی و کارگاه CRISPR

کد: 13950612109925577

http://goo.gl/VkV7A2

، تهران ، (اخبار رسمی): دومین سمینار «سلول‌های بنیادی و نانوفناوری بازساختی» در محل تالار بیمارستان امام خمینی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

سمینار نانوفناوری بازساختی و کارگاه CRISPR

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو،دومین سمینار «سلول‌های بنیادی و نانوفناوری بازساختی» ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و انجمن نانوفناوری پزشکی ایران با حضور پروفسور علی خادم حسینی (H- index=82) از دانشگاه هاروارد و اساتید دانشگاه هاروارد، MIT، ناتینگهام و نورث وسترن در محل تالار بیمارستان امام خمینی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

این سمینار تخصصی 14 شهریورماه 1395، از ساعت 8:30 تا 17 در تالار بیمارستان امام خمینی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به این صفحه اینترنتی مراجعه کنند.

همچنین کارگاه جانبی سمینار با عنوان ژن‌درمانی بازساختی با استفاده از سیستم CRISPR در تاریخ 15 شهریور 1395 به صورت تئوری و عملی، در محل بیمارستان فارابی برگزار خواهد شد.

برخی از سرفصل‌های مورد بررسی در این کارگاه آموزشی عبارتند از، «ژن‌درمانی»، «ژن‌درمانی بازساختی»، «وکتورهای مبتنی بر نانوساختارها» و...علاقمندان می‌توانند از طریق مراجعه به این صفحه اینترنتی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

گفتنی است، ارایه این کارگاه آموزشی را دکتر پیمان کیهان‌ور، دکتر اقبال‌ سعید و دکترصالح جامه‌دْر بر عهده خواهند داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

جمهوری اسلامی ایران بر اساس چشم انداز بیست ساله، کشوری است توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه، با هویت اسلامی و انقلابی، الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و مؤثر در روابط بین الملل. کسب این جایگاه جز با تشخیص صحیح، تصمیم درست و اقدام بجا و مؤثر امکان پذیر نیست و قطعاً برای این هر سه باید برنامه ریزی کرد.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.