کد: 13950613110135812

طی فراخوانی از سوی بهزیستی اعلام شد

انتخاب پیمانکار برای الکترونیکی کردن خدمات

کد: 13950613110135812

http://goo.gl/04vORO

، تهران ، (اخبار رسمی): سازمان بهزیستی کشور در راستای الکترونیکی کردن تمامی خدمات فراخوان انتخاب پیمانکار را منتشر کرد.

انتخاب پیمانکار برای الکترونیکی کردن خدمات

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور ، سازمان بهزیستی درنظر دارد در راستای بهبود خدمت‌رسانی و تعامل و ارتباط بهتر با واحدهای زیر مجموعه اقدام به الکترونیکی کردن خدمات خود کند.

در این مستند، از شرکت‌های نرم‌افزاری معتبر و با سابقه درخواست می‌شود با مطالعه دقیق محدوده پروژه و محدوده کار تعریف شده، ضمن ارائه‌ پیشنهاد، چگونگی اجرای پروژه و فعالیت‌های مهم جهت این امر را تعریف کنند.

برای  کسب اطلاعات بیشتر به س ایت سازمان بهزیستی مراجعه کنید .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بهزیستی کشور

سازمان بهزیستی کشور از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید. پس از پیروزی انقلاب، سازمان بهزیستی کشور از ادغام سازمان‌های خیریه و حمایتی که در این بخش فعالیت می‌کردند، آغاز به کار کرد. پس از بررسی و مطالعات شهید محمد علی فیاض‌بخش، سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ 24/4/1359 و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام 16 سازمان، نهاد، موسسه و انجمن تشکیل شد تا با اتخاذ تدابیر و ارائه خدمات و حمایت‌های غیربیمه‌ای با حفظ ارزش‌ها و کرامت والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم و همکاری نزدیک سازمان‌های ذیربط، در جهت گسترش خدمات توانبخشی، حمایتی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی و کمک به تأمین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد، اقدام کند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.