اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613110305833

یک روز خاطره‌انگیز در اقامتگاه محک

کد: 13950613110305833

http://goo.gl/F88B4H

، تهران , (اخبار رسمی): فرزندان محک در جشنی که به مناسبت متولدین مرداد ماه در اقامتگاه برگزار شد، همراه با دوستان و خانواه‌هایشان شرکت کردند.

یک روز خاطره‌انگیز در اقامتگاه محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،سالن اجتماعات اقامتگاه پر از چهره‌های خندانی بود که از شیرین‌کاری و بازیگوشی سنجد، عروسک سخنگو به ‌وجد آمده بودند. کودکان در کنار مادرانشان با خواندن ترانه‌های شاد کودکانه عمو زنجیرباف بازی کردند، شادمانه چرخیدند و به شکل یک قطار در ایستگاه‌های خیالی شهرهای مختلف ایران توقف کردند. فرزندان محک اهل هر شهری که بودند برای دوستانشان به شعر و ترانه از رسم و رسوم‌ شهرشان تعریف کردند. پس از آن نوبت به بازی پانتومیم رسید. کودکان در آخر این جشن با بریدن کیک‌های خوشمزه یک بعد از ظهر خاطره‌انگیز را کنار هم تجربه کردند و هدیه تولد گرفتند.

محک در طول 25 سال فعالیت در ارائه شایسته‌ترین خدمات درمانی و رفاهی، همواره برای ایجاد فضایی کودکانه و شاد برای فرزندان کوچکش تلاش کرده و امیدوار است با همراهی پرمهر یاوران و نیکوکاران سرزمین‌مان در مسیر درمان قهرمانان مبارزه با سرطان استوارتر گام بردارد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]